Προς το περιεχόμενο

εκπτωτικο κουπονι κωτσοβολος


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι γενικα δε νομιζω να δουλευει καθολου καλα το συστημα, το site αλλαξε τις τελευταιες μερες-ωρες και ακομα ειναι γτπ...

Λογικα θα φτιαξει αυριο-μεθαυριο... (λεμε τωρα)... εμενα πχ οχι απλα δεν κανει μειωση αλλα μολις βαζω κωδικο μου πεταει τα πραματα τελειως εκτος καλαθιου.. τρεχα γυρευε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το psvita αν παιρνει εκπτωση 30% εχει καλη τιμη,το κουπονι το εβαλα να το δοκιμασω και δεν κανει την μειωση www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/consoles/ps-vita/115361-sony-ps-vita-&-black-ops-disclassified

 

Απο electroworld με το κουπονι (οχι το συγκεκριμενο που εδωσε ο φιλος στην αρχη) παει στα 160,30ευρο...

 

Αξιζει;τι λετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο electroworld με το κουπονι (οχι το συγκεκριμενο που εδωσε ο φιλος στην αρχη) παει στα 160,30ευρο...

 

Αξιζει;τι λετε;

 

Ρε φίλε πλάκα μας κάνεις; PS VITA με 160 ευρώ και ρωτάς αν αξίζει; Φυσικά και αξίζει αφού η κονσόλα τα σπάει σε αυτά τα λεφτά.

 

Πες μου πιο είναι το κουπόνι να πάω να πάρω και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι σχεδον σε ολα τα προιοντα(electroworld και κωτσο) ενω ειναι εκπτωσεις εχουν αυξησεις τις τιμες τους.Παρακολουθουσα 12 προιοντα και περιμενα να ερθουν οι εκπτωσεις να δω τις τιμες τους για να παρω καποια εξ'αυτων.

Ολα μα ολα τα προιοντα που κοιτουσα ειναι πιο ακριβα απ'οτι πριν που δεν ηταν οι εκπτωσεις.

Δηλαδη νομιζουν οτι ετσι κερδιζουν?Αλλα για να το κανουν σχεδον παντα ισως και να κερδιζουν τι να πω.

Κριμα ομως γιατι ειναι πολλοι που ειναι στη δικια μου τη θεση και ισως(μπορει και σιγουρα) να μην παρουν τιποτα.

Μετα φταιμε ολοι εμεις που αγοραζουμε απο εξωτερικο που ειναι και οι τιμες καλυτερες(σε πολλες περιπτωσεις)αλλα και η εξυπηρετηση?

Ας βαλουν καμια φορα στη ζωη τους τις πραγματικες τιμες και τοτε σιγουρα θα ειναι και αυτοι κερδισμενοι(ισως περισσοτερο απ'οτι τωρα)αλλα και εμεις οι ιδιοι.

Μακαρι να ξεκινησει καποτε να γινει κατι πραγματικα σωστο(εστω και για αρχη) σ'αυτη τη coloχωρα και τι στο κοσμο.

 

Θα μου πειτε ολα αυτα γιατι δεν εχει σε καλυτερες τιμες τα πραγματα που ηθελες να παρεις?

Ναι τα ειπα ολα αυτα γιατι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εμένα μου ήρθε το κουπόνι το έβαλα σε έναν υπολογιστή που ήθελα που κάνει 599€ και εμτά τη χρήση του κουπονιού η τιμή πήγε 569€ lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι σχεδον σε ολα τα προιοντα(electroworld και κωτσο) ενω ειναι εκπτωσεις εχουν αυξησεις τις τιμες τους.

Μετα φταιμε ολοι εμεις που αγοραζουμε απο εξωτερικο που ειναι και οι τιμες καλυτερες(σε πολλες περιπτωσεις)αλλα και η εξυπηρετηση?

Aν και γενικα συμφωνω περι εξωτερικου, επειδη το σημειο αναφορας του "εξωτερικου" συνηθως ειναι το αμαζον, αναφερω προχειροτατα οτι σημερα εβαλε σε 'lightening deal' την μασαζιερα homedics 500 σε τιμη 117 λιρες οταν το καλυτερο μοντελο (600) το πουλαει σε "κανονικη" τιμη εδω και καιρο 99 λιρες και το ιδιο το 500αρι το ειχε προσφατα σε επισης "κανονικη" τιμη 92 λιρες!!!

Το ιδιο φαινομενο με την αυξομειωση τιμων το κανει σε παρα-παρα πολλα προϊοντα του καθημερινα.

Απο Κωτσοβολο ζητημα να εχω κανει το 10% των αγορων μου στις "εκπτωσεις"! Οτιδηποτε αλλο εχω ψωνισει απο αυτους ηταν εκτος "εκπτωτικων περιοδων" και παντα σε καλυτερες τιμες (πολλες φορες αδιανοητες τιμες).

Επομενως ναι, σαν τακτικη ειναι μεγαλο φαουλ (και εχω μεγαλη περιεργεια να ακουσω τι δικαιολογια εχουν για την τακτικη αυτη γιατι δε μπορει ξαφνικα τοσα πολλα πραγματα να ανεβαινουν σε τιμη απο τη μια μερα στην αλλη επειδη πχ εφεραν νεες παραλαβες απο τους προμηθευτες σε ακριβοτερες τιμες -- χαρακτηριστικοτατο αυτο που εγραψα στο αλλο θεμα με την 42αρα για το ποσες διαφορετικες "αρχικες τιμες" επαιξαν μεσα στην ιδια μερα σε τηλεοραση και website!), ομως εφοσον προχωρησεις στη διαπιστωση οτι αυτη η τακτικη ειναι οχι εξαιρεση αλλα κανονας στην παγκοσμια αγορα που δεν μπορεις να τον αλλαξεις, κινεισαι αναλογα και αγοραζεις οταν χρειαζεσαι κατι και το πετυχεις σε πολυ καλη τιμη, χωρις να περιμενεις τις "εκπτωσεις" (παντα μιλωντας για προϊοντα τεχνολογιας φυσικα, πχ παπουτσια ψωνιζω μονο στις εκπτωσεις πλεον!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα. θέλω να πάρω έναν εκτυπωτή απο το κατάστημα του κωτσόβολου το οποίο έχει την σήμανση κουπονι 25%. εχετε κάποιο κωδικό κουπονιού για να αποκτήσω την έκπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα. θέλω να πάρω έναν εκτυπωτή απο το κατάστημα του κωτσόβολου το οποίο έχει την σήμανση κουπονι 25%. εχετε κάποιο κωδικό κουπονιού για να αποκτήσω την έκπτωση;

Πηγαινε στο site του electroworld και βρες τον ιδιο εκτυπωτη και βαλε το κουπονι που εδωσαν παραπανω τα παιδια.

BDW10983

Στον Κωτσοβολο δε δουλευουν τα κουπονια προς το παρον. ενω στο electroworld λειτουργουν μια χαρα

 

Το psvita σε αυτην την τιμη ειναι η χαμηλοτερη τιμη που εχει εμφανισθει ποτε στην ελλαδα για το συγκεκριμενο handheld. Σουπερ ευκαιρια, οποιος το θελει να το χτυπησει αμεσα. πιο κατω δεν παει, αλλα και ποσο να παει?

 

Yπαρχουν kai αξιολογοι τιτλοι παιχνιδιων για PS3 με κουπονι (GOW3, uncharted 1 και 3, GT5 Academy) καθως και

Dualshock 3 στα 41 ευρω.

Επισης τιμονιερα Logitech Driving Force GT στα 82 ευρω (δεν τη λες σουπερ τιμη αλλα απλα καλη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...