Προς το περιεχόμενο

Samsung CLP325W


moredread

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Samsung CLP325W 79

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0586845&catid=040100

 

τιμή ανταγωνισμού έγχρωμης σειράς Samsung

http://www.skroutz.gr/c/119/printers_plotters.html?from=catspan&keyphrase=Samsung+CLP

 

Παράγγειλε χτες και σήμερα λέει ολοκληρώθηκε, λογικά θα παραλάβω (ελπίζω)

Επεξ/σία από moredread
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε τζαμπα παρηγγειλες!τους πηρα και γω το σαββατο που εψαχνα εκτυπωτη για αυτο το μοντελο και μου ειπαν οτι εχουν εναν χαλασμενο και ειναι στο service.κοροιδευουν.ετσι πηρα αναγκαστικα απο κωτσοβολο το μοντελο clp-365.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από αυτόν παρήγγειλα τον 320 έφαγα πόρτα και καλά εκθεσιακό κομμάτι. Τώρα περιμένω την τύχη μου με αυτόν. Να σου πω την αλήθεια φοβάμαι ότι πάλι θα φάω γράψιμο η θα μου έρθει κάνα επισκευασμενο να φρικαρω.

 

Μου χει σπάσει τα νεύρα αυτό το μαγαζί, ότι παραγγείλω η εξαντλημένο η εκθεσιακό η έχουμε ένα παρόμοιο η ένα επισκευασμενο. Δοκιμάζω τελευταία φορά την τύχη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει τροπος να ξαναγεμισεις το toner και προγραμμα που κανεις reset το counter! ;)

για τον 325 παραγγελνεις μπουκαλακια με toner και με ενα 30ρι το πολυ εισαι αρχηγος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει τροπος να ξαναγεμισεις το toner και προγραμμα που κανεις reset το counter! ;)

για τον 325 παραγγελνεις μπουκαλακια με toner και με ενα 30ρι το πολυ εισαι αρχηγος!

 

30αρι για κα8ε μελανι? για στειλε κανα link να ενημερωθουμε και εμεις οι ασχετοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά θα μου ρθει (μου είπε τηλεφωνικά) άρα μπορεί και να παραλάβω.

 

Για να δούμε ίσως να είναι κ η πρώτη φορα που το Multirama στέλνει προϊόν προσφοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλα και εμενα απο το ιδιο μαγαζι τωρα στις γιορτες (public) μου ειχαν απαντησει και απο ποιο υποκαταστημα θα ερθει το προιον που ηταν στην διαδικασια αποστολης προς εμενα, αλλα μετα απο 2-3 μερες ηρθε το ακυρο. Οποτε κρατα μικρο καλαθι ακομα, δεν λεει τιποτα γι αυτους αυτο που σου ειπαν τηλεφωνικα. Υπομονη, μακαρι να παραλαβεις βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...