Προς το περιεχόμενο

Μεταφορά επαφών από κινητό σε κινητό


angel4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά ,

Έχω το εξής πρόβλημα είχα ένα sony ericsson x10 mini και μου έσπασε η οθόνη και τώρα για να μεταφέρω τις επαφές μου σε άλλη συσκευή τι λύσεις υπάρχουν ???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα υποστηριζει το τηλ σου την δημιουργια αντιγραφου ασφαλειας στην καρτα μνημης,κι απο εκει κανεις ανακτηση στο επομενο τηλ. Εναλλακτικα κατεβαζεις καποια αντιστοιχη εφαρμογη απο google play, και αν το κανεις αυτο σημαινει πως εχεις λογαριασμο gmail,οποτε του λες αν θες να συγχρονισει τις επαγες σου με τον λογαριασμο.<br><br>

Sent from my iPad using Insomnia.

Σε ποια συσκευη θα τις μεταφερεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει αντίγραφο ασφαλείας στην κάρτα αλλά η συσκευή ήταν sony ericsson x10 mini και αυτή που περιμένω να παραλάβω είναι μια εκ των δύο : Samsung Galaxy s III mini ή Nokia Lumia 900 θα είναι συμβατό το αντίγραφο τις sim σε κανένα από αυτά τα κινητά ?

Ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του s3 mini πιστευω σιγουρα. Τωρα για το νοκια λογικα θα ειναι επισης εφικτο.

το αρχειο πουδημιουργηθηκε ειναι .csv ? vcard? δες το, και ψαξε να δεις αν ειναι συμβατα. Αλλα λογω ανδροιδ, το s3 mini πιστευω δεν θα εχει κανενα θεμα.

Επισης αν θες περνας το αρχειο που εκανες backup στο outlook αν εχεις windows, και αν παρεις το nokia και συγχρονισεις, θα τα περασει απο εκει.

σε καθε περιπτωση πιστευω υπαρχουν λυσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα το συνδέσεις με τον υπολογιστή λογικα καπου θα υπάρχουν οι επαφές...καντες export και βάλε το αλλο κινητο μετα και κάνε import..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...