Προς το περιεχόμενο

Αγορά Tablet μέχρι 500ευρώ; Τι προτείνετε;


Tabletakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα σε όλους ενδιαφέρομαι να αγοράσω ενα ταμπλετ, θα ήθελα την βοήθεια σας επειδή δεν ξέρω  και πολλά πράγματα απο ταμπλετς , αυτα που θελω να εχει  σίγουρα ειναι  μεγάλη διάρκεια η μπαταριά  γιατι θα το χρησιμοποιώ πολύ μιας και  δεν εχω υπολογιστή. Να υποστηρίζει 3g και να μπορώ να δω flash video, και να εχει καλο και γρηγορο  λογισμικό όποιο και να ειναι αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>καλησπέρα σε όλους ενδιαφέρομαι να αγοράσω ενα ταμπλετ, θα ήθελα την βοήθεια σας επειδή δεν ξέρω και πολλά πράγματα απο ταμπλετς , αυτα που θελω να εχει σίγουρα ειναι μεγάλη διάρκεια η μπαταριά γιατι θα το χρησιμοποιώ πολύ μιας και δεν εχω υπολογιστή. Να υποστηρίζει 3g και να μπορώ να δω flash video, και να εχει καλο και γρηγορο λογισμικό όποιο και να ειναι αυτο...</p>

 

Εγω θα σου προτεινα το ipad mini πολυ γρηγορο,καλη αυτονομια και εχει και 4g lte μονο που δεν υποστιριζει flash...;)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δε σου προτείνω τίποτα!

Απλά σου γράφω,για να σε ενημερώσω,ότι στο τέλος θα αγωρασεις το ipad και μάλιστα όχι το 3g,αλλά το WiFi!

Καλές αγορές!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανενα απο αυτα ! οταν οι τιμες ειναι αυτες μν δινεις ετσι τοσα λεφτα...

http://www.ainol-novo.com/ainol-novo9-quad-core-9-7-inch-retina-screen-ram-2gb-android-tablet-pc-16gb.html δες αυτο και πες μου μετα ;) και μονο με 180 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

πάρε το 

Acer Iconia W510 Tablet WIN8 ή το  Asus VivoTab Smart ME400C από Βουλγαρία ή Γερμανία είναι και τα δύο με W8 και κάνουν 500 ευρώ το μόνο που δεν ξέρω είναι κατά πόσο είναι εύκολο να αλλάξεις τη γλώσσα ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...