Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με τα ακουστικα


Ezio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας, το κινητο μου ειναι το Samsung Galaxy S και εχω ενα θεμα με τα ακουστικα.

Οταν ακουω μουσικη που εχω αποθηκευσει στο κινητο παραμορφωνει τον ηχο, συνηθως μειωνεται παρα πολυ εως τελειως η ενταση της φωνης ενω η μουσικη ακουγεται δυνατα. Ενω οταν ακουω ραδιο ο ηχος ειναι μια χαρα... Εχετε να προτεινετε κατι?? (εκτος απο αγορα καινουριου set, αυτο το σκεφτηκα κι εγω :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασα με ενα ζευγαρι νοκια ενος φιλου και ητανε κομπλε οποτε τα καβατζωσα... :P
Oμως το θεμα μου βασικα ειναι μηπως φτιαχτουν αυτα γιατι ειναι αρκετα καλα...

Α, επισης δοκιμασα τα δικα μου ακουστικα (παρεπιπτωντος ειναι αυτα που πηρα μαζι με το κινητο) σε αλλο κινητο και επαιζαν καλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω παθει και εγω αυτο.. Τα ακουστικα του αιφον5 που εχω οταν τα βαζω στο htc desire hd παιζει κανονικα μουσικη αλλα με το που παω να παρω τηλ δε λειτουργουν και ακουγεται ενας σπαστικος θορυβος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΥΠ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΖΙΟ....Ή Η ΕΠΑΦΗ ΤΟΥ ΒΙΣΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ...ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ......ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΣΠΑΝΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΡΥΘΜΙΣΤΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΩΝ ΑΥΤΙΩΝ ΛΟΓΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΥΜΑΤΩΝ.ΑΥΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγινε φιλε μου, ευχαριστω πολυ... Απλα εγω κολλαω στο οτι μου το κανει μονο στα τραγουδια που εχω βαλει εγω στο κινητο, και οχι σε ραδιο,βιντεο κτλπ...

Υ.Γ.  συγνωμη για την καθυστερημενη απαντηση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...