Προς το περιεχόμενο

port forward με teamviewer


partblah1990

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καταρχην πες μας ποιο ρουτερ εχεις?συνηθως τα περισσοτερα ρουτερ εχουν ευκολο Port forward.γραφει η Port forward η virtual server.αν εχεις οτενετ καλο ειναι να κλεισεις και την αυξημενη ασφαλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gennet oxygen της Wind ! 

 

Πήρα και τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση της Wind αλλά και από εκεί δεν βρήκα άκρη ! 

 

Επιπλέον μέσα το router έχει κάτι εντολές για URL filter και δεν ξερω αν τις μπλοκαρει τις θυρες η οχι .

 

έχω απεγνωσμενα προσπαθησει παρα μα παρα πολλες φορες να ανοιξω καποια θυρα αλλα δεν τα καταφερα , γι αυτο αν μπορει καποιος να με βοηθησει απο το teamviewer του ειμαι ευγνωμων ! Ας μου στειλει ενα πμ να του δωσω τ κωδικο να το ρυθμισει .

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το gennet εχει ευκολο Port forward>εχει καρτελλα Port forward στο firewall.εκει σε ρωταει αμα θες udp η tcp σε ρωταει απο ποια πορτα μεχρι ποια πορτα θες και απο κατω σε ποια Ip Να κανεις Port forward.δεν εχει κατι αλλο.και καπου γραφει same as incoming αμα εχεις το μενου στα αγγλικα που το αφηνεις οπως ειναι.το Url filter ειναι αλλη ιστορια.



δοκιμασε και πες μου αν επαιξε.λογικα ειναι το ιδιο μενου με αλλο gennet Που εχω δει.τα ιδια χαλια ειναι αυτη η εταιρεια σιγα μην εχει βαλει αλλο μενου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...