Προς το περιεχόμενο

Skype


foutzos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε ολους..προσφατα εκανα εγκατασταση το skype για android στο samsung galaxy ace και ηθελα αν καποιος ξερει να μου πει..υπαρχει δυνατοτητα καμερας;;δηλαδη να βλεπω το ατομο με το οποιο μιλαω και να με βλεπει μεσω κινητου;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει! Αλλά είναι στο πίσω μέρος και αν θες να σε βλέπει πρέπει να κοιτάς το κινητό από πίσω! Αλλιώς ή βγάλε την κάμερα όταν μιλάς ή θα κοιτάει τον τοίχο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα έκανα βιντεοκλίση με εναν φίλο μου, αυτος ηταν στο λαπτοπ κ εγω απο το κινητό (galaxy nexus) Η βιντεοκλίση έγινε κανονικά, τον έβλεπα και με έβλεπε, μάλιστα στις ρυθμίσεις τους skype μου έδινε την δυνατότητα να εχω την εμπρός ή την πίσω κάμερα.

 

Ηταν ωραία θα έλεγα αφου έβλεπα και σε μικρό παράθυρο τον εαυτό μου  αφου είχα ενεργοποιήση την εμπρος κάμερα.

 

Ολα αυτα στην τελευταία εκδοση του skype (3.0.0.6181) και σε android 4.2.1 στο Galaxy Nexus 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα έχω και εγώ ένα πρόβλημα με το Skype μιλάω με μια επαφή μέσω γραπτών μηνυμάτων και η απάντηση πολλές φορές μου την βγάζει πριν από αυτό που έχω γράψει εγώ.οπότε δεν έχω και ειδοποίηση ότι έχω απάντηση.ξέρει κάνεις τι φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...