Προς το περιεχόμενο

Αποκαλύφθηκε η τιμή των εκδόσεων του Office 2013


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί το Openoffice σας χαλάει; Μια χαρά ελαφρί, κάνει τα πάντα, συμβατότητα έχει, τι άλλο μπορεί να θέλει κάποιος από μια δωρεάν εφαρμογή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καλό μεσημέρι και καλή εβδομάδα, για τον φίλο που λέει για Kingston office, το έχω εγκαταστήσει σε καινούργιο υπολογιστή και μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένος, ειναι μια καλή αντιγραφη του M office 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο libre ρε παιδιά, με μισές λειτουργίες, χάλια συμβατότητα στη μορφοποίηση και interface παλιό, μίζερο και άσχημο, λες και γυρνάς στην ΕΣΣΔ του 70. Ακόμη και για τον απλό χρήστη που θέλει απλά κάτι γρήγορο και εύκολο, απλά ανοίγει ένα λογαριασμό outlook.com και επεξεργάζεται τα αρχεία του online μέσω skydrive τσάμπα. Και τελειώνει το παραμύθι με τις δωρεάν σουίτες.

 Εισαι λαθος. Μια χαρα μπορεις να κανεις δουλεια με το libre.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εριξα μια ματια στο Office 2013 και το χειροτερο που μπορω να πω για το περιβαλλον του ειναι οτι ειναι χειριστο. Εχει υιοθετησει την εμφανιση των Windows 8, και τα μενου του θυμιζουν μενου κινητου με 7-8 επιλογες ολες και ολες με τεραστια γραμματα να πιανουν ολη την οθονη..

πολυ φοβαμαι οτι απο εδω και περα η MS θα υιοθετησει αυτη την κακιστη εμφανιση της σε ολα τα προγραμματα της, μαζι και με το αγαπημενο μου Visual Studio..

Χωρις υπερβολη, το ανοιγμα του Word 2013 μου εφερε στο μυαλο το MS Works από τα Windows 3.11

Και πραγματικα λάτρευα εκεινα τα Windows, αλλά για όνομα..

Δεν εκατσα να ασχοληθω παραπανω. Ενιωθα να ελεγχω ενα κινητο με 24αρα οθονη, απλά το παράτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...