Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με τη σύνδεση στο Facebook


maraki_89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλημέρα σας, 

 

  Λοιπόν από εχθές που αποσυνδέθηκα από το Facebook γιατί κάποιος άλλος ήθελε να χρησιμοποιήσει τον υπολογιστή μου, έπαθα το εξής: δε μπορούσα να θυμηθώ μετά τον κωδικό μου για να ξαναμπώ. Πάτησα λοιπόν στην επιλογή ξέχασα τον κωδικό μου. Μου έρχεται λοιπόν ένα μήνυμα στο μέιλ με ένα 6ψήφιο αριθμό το βάζω μου έβγαζε ότι δεν το δεχόταν.. Για να μην τα πολυλογώ το έκανα κάμποσες φορές  στην αρχή με διαφορετικούς κωδικούς που μου έστελνε μετά έβαλα και εγώ ένα δικό μου αλλά το αποτέλεσμα το ίδιο... Επ' ουδενί να συνδεθεί.. ΕΕ και στο τέλος μου βγάζει έχετε δοκιμάσει πολλούς κωδικούς προσπαθήστε αργότερα...  Αυτό μου βγάζει από χθες το βράδυ μέχρι και σήμερα.... Στη βοήθεια που κοίταξα δεν είδα κάτι να αναφέρεται στο συγκεκριμένο και δεν είδα και κάπου να μπορώ να αναφέρω αυτό το πράγμα που μου συμβαίνει.... Αν κάποιος έχει παρόμοια εμπειρία ή ξέρει που μπορώ να απευθυνθώ θα τον ευχαριστούσα ιδιαίτερα....:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει περιπτωση μετα απο λιγη ωρα να σε αφησει να ξαναδοκιμασεις κωδικους.δεν ξερω αν το κανει το fb αλλα σε αλλα sites γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mου στέλνει κανονικά τον κωδικό και όταν πάω να τον βάλω μου εμφανίζει ένα μήνυμα... Έχεις πληκτρολογήσει πολλούς κωδικούς. Προσπάθησε αργότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να στειλεις με ενα Pm το μυνημα που σου βγαζει μπας και βγαλουμε καμια ακρη??



εν τω μεταξυ εψαχνα να βρω καποιο help καποιο support email για να τους στειλεις καποιο email και να τους εξηγησεις και δεν μπορω να βρω ενα email.Μονο ετοιμη βοηθεια εχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβώς αυτό έψαχνα και εγώ αλλά τίποτα.... Λες και όλα τα προβλήματα λύνονται με τις έτοιμες απαντήσεις...

 

 

Κοιτάξτε το email σας
Πληκτρολογήσατε πάρα πολλούς κωδικούς. Προσπαθήστε ξανά αργότερα.
Κοιτάξτε το email σας. Σας στείλαμε email με έναν εξαψήφιο κωδικό επιβεβαίωσης. Πληκτρολογήστε τον παρακάτω για να αλλάξετε κωδικό πρόσβασης.
Στείλαμε τον κωδικό σας εδώ:
 
 

 

Ακριβώς αυτό μου βγάζει  αμέσως μετά που θα πατήσω "ξεχάσατε τον κωδικό σας?" εε πατάω μου λέει θες να συνδεθείς μέσω μέιλ ή να μου στείλουν στο λογαριασμό μου ότι και αν πατήσω από τις δύο επιλογές μου ανοίγει ένα νέο παράθυρο με τα παραπάνω στοιχεία και μετά μόλις βάλω τον κωδικό προστίθεται το μήνυμα έχεις βάλεις πολλούς κωδικούς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις το δοκιμασα αυτο που λες.πατησα οτι ξεχασα το password μετα μου λεει οτι οκ βαλτε τοemail sas.το βαζω μου στελνει εκει ενα νουμερο.το νουμερο αυτο δεν θα το βαλεις στο σημειο που βαζεις τα κανονικα σου στοιχεια.μολις σου στειλει το email σου λεει απο κατω συνεχεια.πατας το συνεχεια και σε παει σε μια αλλη οθονη που βαζεις εκει το νουμερο που σου εστειλε.προσεχε μην το κανεις copy paste και παρεις και τιποτα κενα μαζι.και πατας συνεχεια και μετα σου λεει αλλαξε τον κωδικο.

δεν θα κλεισεις την σελιδα αυτη διοτι αμα την κλεισεις θα πρεπει να ξαναγινει απ οτην αρχη .ουτε θα πας να βαλεις αυτο το νουμερο εκει που εκανες Login και εβαζες το password σου.αν εχεις προβλημα ξανα πες μου να σε βοηθησω.



καλα που εχω φτιαξει τεστ account στο facebook και μπορω να κανω δοκιμες.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έκανα αυτά και μου βγάζει πάλι το ίδιο...!!! Τα νεύρα μου πια... Ελπίζω να κρατήσει μια μέρα γιατί αυτά έγιναν εχθές στις 7 μιση το απόγευμα.. Αν και μετά πάλι δε με αφήνει να συνεχίζω τι να πω... Σε ευχαριστώ πάντως ιδιαίτερα για τη βοήθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έκανα αυτά και μου βγάζει πάλι το ίδιο...!!! Τα νεύρα μου πια... Ελπίζω να κρατήσει μια μέρα γιατί αυτά έγιναν εχθές στις 7 μιση το απόγευμα.. Αν και μετά πάλι δε με αφήνει να συνεχίζω τι να πω... Σε ευχαριστώ πάντως ιδιαίτερα για τη βοήθεια...

μαρακι ΑΝ ΘΕΣ για να ειμαστε σιγουροι να κανουμε δυο δοκιμες.τα υπολοιπα τα στελνω με Pm

 

Μπορείς να δοκιμάσεις να στείλεις ένα μήνυμα στο [email protected]

το ειδα και εγω αυτο το email αλλα οι μισοι λενε οτι κανεις δεν το απανταει αν και υποτιθεται οτι οι αλλοι μισοι λενε οτι το απαντανε σε χρονο μηδεν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έστειλα εκεί μέιλ και απλά μου ήρθε MailerDaemon

 

Άρα είχε δίκιο ο poulinos, το ήξερα μεν αλλά λέω δεν έχει να χάσει κάτι με το να στείλει. Χμμ... τότε μάλλον θα πρέπει να περιμένεις κάποιο χρονικό διάστημα μπας και έφαγε καμια φλασιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...