Προς το περιεχόμενο

Αγορα wireless pci card


metanei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα ψαχνω να βρω μια καρτα για επιτραπεζιο pc για να πιανω internet.απο το λιγο ψαξιμο που εκανα ειμαι αναμεσα σε αυτες τις 2

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.614753

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.612322

αλλα δεν ειμαι σιγουρος για την αποδοση τους,και γενικοτερα επειδη ειναι για μια φιλη μου,δεν θελω να φαω το κεφαλι μου περνωντας καμια πατατα κ να μην δουλευει ετσι οπως θα ηθελα,ειπα να ρωτησω πρωτα  τους ειδικους...

αν μπορειτε να μου πειτε αν αξιζουν καμια απο αυτες που διαλεξα αν οχι,να μου προτεινετε καποια..

ευχαριστω εκ τον προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ειχα usb κ δεν επιανε σε αποσταση 20 μετρα .κ αν επιανε μετα απο λιγο χανοταν το σημα συνεχεια.κ εχω ακουσει οτι τα usb κανουν κολπα σαν αυτο που μου κανει κ εμενα,οποτε λεω να παω σε pci καλυτερα...

αφου εχεις την 2,τι εμβελεια σηματος εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παμε αλλου εκει που λες moviemaker.εψαχνα για κατι πιο απλο.απλα ηθελα να ξερω αν καποιο απο τα 2 παραπανω που εγραψα,μπορει να εχει μια μικρη εμβελεια,κ να μην κοστιζει πανω απο κανα 35 πανω κατω.

π.χ να πιανει εξω απο ενα σπιτι μια αποσταση 30-40 μετρα.εκανα λαθος αυτο που ειπα απο πανω για 100-200<επρεπε να το διορθωσω>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλό με την κάρτα αυτή είναι πως μπορείς να αφαιρέσεις τις κεραίες και να βάλεις κάποια άλλη καλύτερη. Αλλά και πάλι μην νομίζεις θα δεις και τεράστιες διαφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...