Προς το περιεχόμενο

προβλημα με PS3


skbass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μονο σε ΠΣ3

Αν θες κατι αναλογο για γενικα υπαρχει το ProGSkeet αλλα αυτο αστο.

Ακομη πιο πονεμενη ιστορια που θελει κολησεις πανω στη μητρικη σε αυστηρα συγκεκριμενα σημεια.

Το Ε3 μπαινει τουλαχιστο κλιπαριστο μονο πανω στη μνημη NOR κανεις τι δουλεια σου το βγαζεις και τελειωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

skbass Σε συμβουλεύω να ακολουθήσεις κατά γραμμα τις οδηγίες του φίλου mtzs αν δεν θέλεις να καταστρέψεις τη κονσόλα σου.Το παλικάρι έχει πραγματικά εντρυφήσει στα του Playstation και προσφέρει τεράστια βοήθεια σε όλους εμάς τους μη μυημένους.Γεια σου mtzs :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Μονο σε ΠΣ3</p>

<p>Αν θες κατι αναλογο για γενικα υπαρχει το ProGSkeet αλλα αυτο αστο.</p>

<p>Ακομη πιο πονεμενη ιστορια που θελει κολησεις πανω στη μητρικη σε αυστηρα συγκεκριμενα σημεια.</p>

<p>Το Ε3 μπαινει τουλαχιστο κλιπαριστο μονο πανω στη μνημη NOR κανεις τι δουλεια σου το βγαζεις και τελειωσε.</p>

 

Βασικά δεν κατάλαβα κάτι στην αρχή ''κολαει'' την καλοδιοταινεια πάνω σε αυτό το τσιπ?(το μαύρο πωσ λέγεται!?)που είναι στην μητρική?..κατά τα αλλά τα Κατάλαβα μια χαρα...αλλά δεν το επιχειρώ!..

 

<p>skbass Σε συμβουλεύω να ακολουθήσεις κατά γραμμα τις οδηγίες του φίλου mtzs αν δεν θέλεις να καταστρέψεις τη κονσόλα σου.Το παλικάρι έχει πραγματικά εντρυφήσει στα του Playstation και προσφέρει τεράστια βοήθεια σε όλους εμάς τους μη μυημένους.Γεια σου mtzs :)</p>

 

Ναι όντως έχει πολλές γνώσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε βαριεσαι να το κανεις μονος σου καντο και οσο παει

Εχει πολλα βιντεο tutorials στο youtube, καθως και διαφορους τροπους

Μεχρι και σε φουρνο βαζουν τη μητρικη.

Αλλα αν ειναι να δωσεις χρηματα να στο κανουν, ξαναλεω πως once YLOD --> For ever YLOD

καποια στιγμη θα το ξαναπαθει. Οποτε τζαμπα τα λεφτα

Οι εναλλακτικες ειναι οτι την πας στη ΣΟΝΥ και σου δινουν αλλη με 130-140 ευρω νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω να το εχω να το κανω μονος μου...μου ειπαν 70 ευρο και με 6 μηνες εγγυηση..αξιζη?...Στην ΣΟΝΥ μου δινουν καινουργια  η μεταχειρισμενη κονσολα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα και δεν αξιζει το 70αρι. το πιο πιθανο ειναι οτι αυτους τους 6 μηνες θα ξαναπαθει ΥΛΟΔ (και οχι μονο μια φορα) και θα τρεχεις να στο κανουν "δωρεαν". Κοινως ταλαιπωρια.

Και μετα τους 6 μηνες ειναι ΒΕΒΑΙΟΝ πως το ΥΛΟΔ καποια στιγμη δε θα φτιαχνει.

Δεν ξερω τι δινουν στη σονυ, νομιζω refurbished αλλα και παλι δε χανεις κατι να ρωτησεις ακριβως τι ειναι και εαν εχει εκ νεου εγγυηση. Παντως ΥΛΟΔ δε δινουν απο ΣΟΝΥ.

Τα 70 ευρω ειναι πεταμενα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...