Προς το περιεχόμενο

Card reader


A_panM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω αυτο το card reader http://www.szgust.com.cn/products/photos/card%20reader/SP-480A7.jpg αλλα στο λαπτοπ που το εγκαθιστω δεν μου αναγνωριζει καμια καρτα μνημης.Σε windows 7

Εχει προβλημα ή θελει νεους οδηγους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά δεν θέλει οδηγούς. Όταν το τοποθετείς ακούς τον ήχο όταν συνδέεις νέα συσκευή USB? Το δοκίμασες αλλου? Δες στο device manager ή στο My Computer πρέπει να το εμφανίζει σαν Removable Storage

 

 

post-256774-0-31102000-1358710222_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ακουω κανονικ τον ηχο και περνανε οι οδηγοι αλλα δεν υπαρχει πουθενα removable συσκευη...Σε αλλον υπολογιστη οχι δυστυχως δεν ετυχε ακομα να το δοκιμασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ήδη το γνωρίζεις και αν το έχεις ήδη πάρει από εκεί, αλλά ενημερωτικά στο ebay έχουν 1,20 ευρώ αυτές οι συσκευές μαζί με τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ήδη το γνωρίζεις και αν το έχεις ήδη πάρει από εκεί, αλλά ενημερωτικά στο ebay έχουν 1,20 ευρώ αυτές οι συσκευές μαζί με τα μεταφορικά.

 

Απο ebay το ειχα αγορασει και βεβαια το γνωριζω οτι κανουν τοσο.Μαλλον θα παω κι αλλο..Ηδη ειχα παρει δυο, το ενα το ξεχασα στο παντελονι ενω πλενοταν (δεν λεει καπου οτι ειναι αδιαβροχα χαχα) και το αλλο ειναι αυτο που δεν αναγνωριζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...