Προς το περιεχόμενο
Συνδεθείτε  
A_panM

Card reader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω αυτο το card reader http://www.szgust.com.cn/products/photos/card%20reader/SP-480A7.jpg αλλα στο λαπτοπ που το εγκαθιστω δεν μου αναγνωριζει καμια καρτα μνημης.Σε windows 7

Εχει προβλημα ή θελει νεους οδηγους?

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά δεν θέλει οδηγούς. Όταν το τοποθετείς ακούς τον ήχο όταν συνδέεις νέα συσκευή USB? Το δοκίμασες αλλου? Δες στο device manager ή στο My Computer πρέπει να το εμφανίζει σαν Removable Storage

post-256774-0-31102000-1358710222_thumb.jpg

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

ναι ακουω κανονικ τον ηχο και περνανε οι οδηγοι αλλα δεν υπαρχει πουθενα removable συσκευη...Σε αλλον υπολογιστη οχι δυστυχως δεν ετυχε ακομα να το δοκιμασω

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Πολύ φοβάμαι ότι η συσκευή σου είναι ελαττωματική. Δοκίμασε την κάπου αλλού και πες μας

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

To δοκιμασα και σε ενα αλλο λαπτοπ με ΧΡ αλλα δεν το αναγνωριζει καν ενω το λαμπακι αναβει.Αρα τα φτυσε...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δεν ξέρω αν ήδη το γνωρίζεις και αν το έχεις ήδη πάρει από εκεί, αλλά ενημερωτικά στο ebay έχουν 1,20 ευρώ αυτές οι συσκευές μαζί με τα μεταφορικά.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δεν ξέρω αν ήδη το γνωρίζεις και αν το έχεις ήδη πάρει από εκεί, αλλά ενημερωτικά στο ebay έχουν 1,20 ευρώ αυτές οι συσκευές μαζί με τα μεταφορικά.

Απο ebay το ειχα αγορασει και βεβαια το γνωριζω οτι κανουν τοσο.Μαλλον θα παω κι αλλο..Ηδη ειχα παρει δυο, το ενα το ξεχασα στο παντελονι ενω πλενοταν (δεν λεει καπου οτι ειναι αδιαβροχα χαχα) και το αλλο ειναι αυτο που δεν αναγνωριζει...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
Συνδεθείτε  
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.