Προς το περιεχόμενο

Sapphire Radeon HD 6870


shadow_man

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα, είχα παραγγείλει αυτή τη Sapphire Radeon HD 6870 από το digital-master και φυσικά όπως έκανε και με τη μητρική μου με κρέμασε και τώρα μου λένε δεν υπάρχει μπλα μπλα.Θα επανέλθω σε άλλο topic ,όταν τελικά καταφέρω να συνθέσω το καινούργιο μου pc, στο οποίο θα ακουστούν κάποιες αλήθειες για τα  e-shop. Η sapphire έβγαινε στα 135 € αλλά πλέον δε μπορώ να την βρω πουθενά. Τι μου προτείνετε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πάρεις ανώτερη της 6870 πρέπει να ανέβεις στα 170. Στα 110 υπάρχει και η 7770 αλλά είναι κατώτερη αρκετά. Λίγο κατώτερη είναι η 650ti αλλά στα 150+ δεν συμφέρει γιατί με λίγα ακόμα παίρνεις 7850.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα το ιδιο πριν 5 λεπτα με πήραν και μου ειπαν οτι δεν υπάρχει...να πω οτι την παραγγελια την εκανα 3/1/13 οποτε καταλαβαίνετε   τ δούλεμα μ έπεσε....με εχουνε 20 μερες χωρις καρτα γραφικων για να μ πουν οτι δεν υπάρχει...ενα μεγαλο μπραβο...!!και μετα λεμε ο κοσμος πια δεν αφήνει τα λεφτα του στην ελληνική αγορα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφέ μου εγώ την έκανα στις 2/1. Αλλά θα τους φτιάξω ,έχουν να φάνε τρελή δυσφήμιση από μένα.Τα ίδια μου κάνουν και στο brizaki δε σηκώνουν τηλέφωνα εδώ και 2 μέρες. Με έχουν αφήσει χωρίς κουτί.Σε τι κάρτα θα πας εσύ τελικά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανάμεσα από αυτές ποια λέτε;

 

 

SAPPHIRE TECHNOLOGY Radeon HD 7850 Dual-X - 1 GΒ GDDR5 - PCI-Express 3.0 (11200-16-21G) 11200-16-21G     170.90    €


AMD Radeon HD 7850 OEM - 2 GB GDDR5 - PCI-Express 3.0 (AMD-HD7850) AMD-HD7850                                              177        €



SAPPHIRE TECHNOLOGY Radeon HD 7850 - 2 GΒ GDDR5 - PCI-Express 3.0 (11200-07-22G) 11200-07-22G                 183        €


SAPPHIRE TECHNOLOGY Radeon HD 7850 - 2 GΒ GDDR5 - PCI-Express 3.0 (11200-07-21G) 11200-07-21G                 184        € 

 


 

 



 


 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαξε για καμια μεταχειρη 6870 αν δεν θες να πας για κατι με παραπανω λεφτα,100 ευρω παιζει αμα εισαι και τυχερος μπορει και 90αρη τιμια καρτουλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοραζοντας απο ατομα εδω στο ινσομνια δεν ειχα ποτε μου προβλημα,κατα προτιμηση απο ατομα με θετικες αξιολογησεις,βεβαια μπορει να εισαι ατυχος και να σου χαλασει η καρτα και να μην εχεις εγγυηση,υπαρχει περιπτωση να συμβει,ειχα παρει την 4870 πριν 3 χρονια μεταχειρησμενη και δεν ειχε προβλημα μεχρι ενα μηνα που εκανα αναβαθμιση παλι σε μεταχειρησμενη 6870,και γενικα τοσα χρονια που το μεγαλυτερο ποσοστο του hardware που εχω παρει ειναι μεταχειρησμενο,δεν μου χαλασε ποτε τπτ,οποτε εγω λεω οτι αξιζει,μπορουν να σου πουν και αλλοι χρηστες που αγοραζουν μεταχειρησμενα την εμπειρια τους

 

Για την ακριβεια και τα δυο pc της υπογραφης μου εκτος απο τα τροφοδοτικα και τους σκληρους,ηταν ολα μεταχειρα οταν τα πηρα και μιλαμε για μερικα χρονακια πριν :D

Μεταχειρησμενο επισης δεν σημαινει οτι δεν μπορεις να βρεις κατι που θα εχει και υπολοιπο εγγυησης :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...