Προς το περιεχόμενο

Corsair GS700 PSU πρόβλημα;


Piccolo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέυτομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο τροφοδωτικό για το καινούργιο μου pc.

Corsair GS700 2013 Edition.

έψαξα λίγο στο νετ και είδα οτι πολλά άτομα έχουν ενα πρόβλημα με το ανεμηστηράκι του PSU,το οποίο βγάζει εναν ήχο κάθε τόσο.ξέρεται κάτι για αυτό; μήπως πρέπει να το αποφύγω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι το προγραματισμενο το φαν λειτουργει μονο οταν χρειαζεται αλλιος δεν λειτουργει καθολου πολυ καλο αυτο



πχ εγω το δικο μου το ακουω στο bf3 ανα μιση ωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εκανες και πηρες το XFX γιατι και εγω που πηρα το gs600 εχει αυτο τον εκνευριστικο θορυβο και το πηγα

κατευθειαν πισω...Ψαχνωντας στο νετ για πληροφοριες σχετικα με προβληματα του gs600 ειδα οτι συμβαινει και σε αλλα μοντελα της corsair πολυ πιο ακριβα. Οποτε η αντικατασταση θα ειναι XFX σαν το δικο σου η ΖΤ της OCZ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνοντας λίγο στο διαδύκτιο βρήκα οτι στην έκδοση 2013 του gs600 εχει λυθεί το πρόβλημα,για τα άλλα μοντέλα δεν ξέρω.@dimergr αν και το XFX δεν το έχω πάρει ακόμα έχω ακούσει τα καλύτερα και θα σου το πρότεινα.

@Antwni ίσως να έχεις την καινούργια έκδοση ή απλά δεν σου έτυχε! :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Piccolo την εκδοση του 2013 πηρα οποτε οχι δεν εχει λυθει το προβλημα...Απο φοβο μηπως ειναι καμια

ελατωματικη παρτιδα θα παω στο XFX...@gamer hd αν εσυ δεν βλεπεις καποιο προβλημα στο επομενο βιντεο γιατι

ετσι ακριβως εκανε το τροφοδοτικο μου τοτε εχεις προβλημα http://www.youtube.com/watch?v=S2KNdf8OBoQ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπαααα αυτο εχει θεμα..Εγω εννοουσα οτι μερικες φορες σε καποια τροφοδοτικα το φαν λειτουργει καποιες συγκεκριμενες στιγμες αυτο ειναι αλλο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...