Προς το περιεχόμενο

mini iPad ή iPad 2


balalene

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι την αφορά από Νέα Υόρκη ενός iPad. Τι προτείνετε, την αγορά ενός mini iPad με κόστος 329$ ή ενός iPad 2 με κόστος 399$? Η διαφορά τιμής είναι μικρή. Πρέπει να προσέξω κάτι στην συγκεκριμένη αγορά? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν θα το κουβαλας σχεδον παντα μαζι σου το Mini. Αν το εχεις παντα σπιτι το κανονικο. Οταν μπλεκεται και το οικονομικο το θεμα γινεται πολυπλοκο. Αλλα γενικοτερα ειναι αρκετα υποκειμενικο θεμα και τα 2 ειναι πολυ ωραια

Επεξ/σία από disqualified
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου έλεγα ειναι ανάλογα και τη χρήση. Ας πούμε έγγραφα και επαγγελματικά PDF ειναι κάπως δύσκολο να τα διαβάσεις στο mini. Αλλα για Internet browsing κΙ ευκολία στη μετακίνηση ειναι καλο. Να πας να το δεις καλυτερα σε ένα μαγαζί απο κοντα αλλιώς δεν καταλαβαίνεις απόλυτα τι σε βολεύει.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα και χτες τα ειδα απο κοντα σε καταστηματα,εγω ως φορητοτητα και μονο θα διαλεγα το mini και αυτο σκεφτομαι να αποκτησω οοοοταν μπορεσω. αν και θα βγει με retina αργοτερα αλλα ποιος να περιμενει μηνες.....

 

πρωτη φορα θα παρω ipad γενικα και μου αρεσε το mini πολυ! το παιρνεις μαζι σου πιο ευκολα λογω μεγεθους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ipad 2 γιατι οι ιντσες παιζουν μεγαλη σημασια.ολα τα αλλα .......εγω εχω το 2 και σου λεω πχ να παρεις το μινι.ελα να κατσεις διπλα μου να δουμε μαζι το ιδιο βιντεο,φωτογραφια η να διαβασουμε μια σελιδα.ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.οτι το μινι ειναι πιο ωραιο ναι αλλα εσυ δεν το περνεις να το δειχνεις ουτε να το κοιτας απο πισο.την οθονη κοιτας.αρα φιλε μου το 2στεγνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mini φυσικά χωρίς καμία σκέψη....ούτε μικρό ούτε μεγάλο.....γρήγορο ελαφρύ κομψό όμορφο φτηνό...και τα 2 εχω δουλέψει......το mini είναι πολύ μπροστά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mini φυσικά χωρίς καμία σκέψη....ούτε μικρό ούτε μεγάλο.....γρήγορο ελαφρύ κομψό όμορφο φτηνό...και τα 2 εχω δουλέψει......το mini είναι πολύ μπροστά...

Φιλε μ σε ενα δωματιο μπενεις και εχει μια τηλεωραση 50 ´´ και μπενεις και σε ενα αλλο δωματιο και εχει μια 42 ´´ με ιδιες αναλυσεις αλλα η 42 ειναι πιο λεπτη και πιο ελαφρια.σε ποια θα εβλεπες ταινια?αρα στην συγκεκριμενη περιπτωση το ipad 2 ειναι πιο ξεκουραστο.το εχω και ειναι απλα ΤΕΛΕΙΟ!!!!!

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι την αφορά από Νέα Υόρκη ενός iPad. Τι προτείνετε, την αγορά ενός mini iPad με κόστος 329$ ή ενός iPad 2 με κόστος 399$? Η διαφορά τιμής είναι μικρή. Πρέπει να προσέξω κάτι στην συγκεκριμένη αγορά? Ευχαριστώ.

Θα σου πρότεινα να δεις αν ειναι να πάρεις ipad 3. Η ρέτινα κάνει ΜΕΓΑΛΗ διαφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...