Προς το περιεχόμενο

τηλεοραση για gaming


redarmada

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα θα ηθελα την βοηθεια σας για να με κατευθεινεται σε μια καλη επιλογη για αγορα τηλεορασης κυριως για gaming με χαμηλο input lag! σκεφτομαι για την samsung es6100 στις 40 ιντσες αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλη επιλογη για gaming! επισης σκεφτομουν και για plasma στις 42 ιντσες αλλα απο αυτα που εχω διαβασει θελει στρωσιματα και αφηνει και ειδωλα,burn in κτλπ οποιος μπορει ας μου πει μια γνωμη η καποια επιλογη για led η για plasma!

υγ: τιμη max μεχρι 600-700 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γυρω στα 2μιση μετρα ισως και ελαχιστα παραπανω.την tv οπως ειπα την θελω κυριως για gaming και μετα για καμμια ταινια θα την συνδεσω μεσω pc αλλα μονο για να παιζω (ολων των τυπων τα games) οχι για να την χρησιμοποιω μονιμα ως οθονη υπολογιστη 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν ειναι ετσι τοτε πλασμα 55''-60'' ιντζες σε αυτην την αποσταση με οποιαδηποτε μικροτερη θα εχεις προβλημα

στα games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν ειναι ετσι τοτε πλασμα 55''-60'' ιντζες σε αυτην την αποσταση με οποιαδηποτε μικροτερη θα εχεις προβλημα

στα games

αδερφε μα δεν ειναι υπερβολη τοσες ιντσες σε τετοια αποσταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα θα σου πω .....

εχω 42'' στα 2,8 μετρα σε μερικα games οπως fsx που πρεπει να βλεπω τα νουμερα στα οργανα του

αεροσκαφους βαζω την την αναλυση στα 720 γιατι στα 1080 δεν τα βλεπω και πιστεψε με απο ματια ειμαι ''αητος''

εγω παντως θα πηγαινα σε 60''αρα ειναι απολαυση και στα games και στις ταινιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα δεν εχω ξανακανει αγορα πλασμα τηλεορασης και ξερω πως θελουν στρωσιμο και με τις στατικες εικονες αφηνουν σημαδια στο πανελ φοβαμαι μην κλαιω τα λεφτα μου μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο 2010 και μετα δεν εχουν θεμα

εσυ εαν θελεις για καθαρα ψυχολογικους λογους

τις πρωτες 100-200 ωρες δουλεψε την σαν TV μονο,

ακομα και να αφησει σημαδι ''ξεπλενεται'' απο το ζαπινγκ

ή απο την εναλλαγη εικονων - μενου του game

εγω την δουλευω χρονια ασε που σε ποιοτιτα εικονας δεν συγκρινεται

μην την φοβασαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα κάνουν burn in τα μοντέλα πλάσμα 2012. Ασε που στις  60'' στα 2 μέτρα θα βλεπει το PWM noise σαν να εχει μυρμηγκάκια η οθόνη!! Παιδιά μην υπερβάλουμε κιόλας. 

 

Οι lcd - led για gaming επιβάλλονται και για λογούς burn in αλλα και για την ευκρίνεια - οξύτητα που παρέχουν. Στα games αναζητούμε μονιτορισια απόδοση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...