Προς το περιεχόμενο

ΤΝΤ κούριερ


balander10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στέλνω κάτι φακέλους για τη δουλειά μου στο τέλος κάθε μήνα σε ένα φορέα και προσφατα μας άλλαξαν από ACS σε ΤΝΤ και δεν μπορώ να βρω τίποτα για αυτούς παρά ένα μετριότατο site. Εχει κανείς προσωπική εμπειρία και που θα μπορούσα να δω τα καταστήματα τους στην Ελλάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα καταστήματα της βασικά ειδικά στην κεντρική ελλάδα

το σαιτ τους ειναι δυσχρηστοτατο και δεν εχει ολα τα καταστηματα αλλα με αναζητηση στο google θα κανεις δουλεια.

πχ αν κανεις αναζητηση tnt λαρισα βρισκεις αυτο που θες. ουσιαστικα δεν εχουν ελληνικη υλοποιηση του σαιτ αλλα κατι που μοιαζει με ελληνικη υλοποιηση...οποτε και στο λινκ του muchachos εχει μονο τα μεγαλα κεντρικα καταστηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ΤΝΤ ειναι κορυφη τι ακριβως θες να μαθεις...αξιοπιστοτατη και γρηγορη οποτε τη χρειαστηκα. αλλα πανακριβη

 

πανάκριβη? εγώ νομίζω ότι η TNT έχει πολύ ενδιαφέροντα προϊόντα όσο αφορά τις μαζικές αποστολές τουλάχιστον δεν ξέρω τώρα για απλές αποστολές...
 
γιαυτο και μάλλον άλλαξε η εταιρία του φίλου από ACS
 
 
απλά δεν προσανατολίζεται σε απλούς καταναλωτές γιαυτο και δεν την έχεις τόσο πολύ ακουστά...
 
εδώ θα βρείς περισσότερες πληροφορίες
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστημένος και γω. Στη Θεσσαλονίκη τα κεντρικά τους είναι στη φίλκεραμ johnson, λαέρτη πίσω από το Philippos Business Center

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α οσον αφορα την τντ ειχα ακουσει απο φιλη που δουλευει εκει οτι αναλαμβαναν και διεκπεραιωση πολυ ευαισθητων ιατρικων μεταφορων οπως μεταφορα βλαστοκυτταρων. δεν ξερω ισως λεει κατι για το αν ειναι αξιοπιστοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

Παρέλαβα ένα δέμα από Ελβετία 

με καθυστέρηση μια βδομάδα, το δέμα κρατήθηκε στο τελωνείο και προφανώς το άνοιξαν, δεν το έκλεισαν καλά όμως με αποτέλεσμα το iPhone X που ήταν μέσα στο δέμα να γεμίσει γρατζουνιές και επίσης χάθηκε η απόδειξη αγοράς του που ήταν μέσα στο κουτί!!!!

Δεν μπορώ να βγάλω άκρη από τηλέφωνα μιας και είναι ΟΛΟΙ τους αδιάφοροι και αγενέστατοι, ξέρει κάποιος τι μπορώ να κάνω; Γιατί αυτήν την στιγμή έχω ένα κινητό αξίας 1.000 ευρώ το οποίο έχει φθορές και χωρίς την απόδειξη αγοράς του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Theofanis Biba είπε

Παρέλαβα ένα δέμα από Ελβετία 

με καθυστέρηση μια βδομάδα, το δέμα κρατήθηκε στο τελωνείο και προφανώς το άνοιξαν, δεν το έκλεισαν καλά όμως με αποτέλεσμα το iPhone X που ήταν μέσα στο δέμα να γεμίσει γρατζουνιές και επίσης χάθηκε η απόδειξη αγοράς του που ήταν μέσα στο κουτί!!!!

Δεν μπορώ να βγάλω άκρη από τηλέφωνα μιας και είναι ΟΛΟΙ τους αδιάφοροι και αγενέστατοι, ξέρει κάποιος τι μπορώ να κάνω; Γιατί αυτήν την στιγμή έχω ένα κινητό αξίας 1.000 ευρώ το οποίο έχει φθορές και χωρίς την απόδειξη αγοράς του...

αν ειχε ασφαλεια κανεις claim αν δεν ειχε κλαις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειχες κάνει ασφάλεια εισαι οκ.

Εναλλακτικά αν εχεις unboxing video και εχεις πληρώσει με paypal, πάλι εισαι οκ με dispute.

Ερώτηση ασάφειας : Είσαι σιγουρος οτι εστάλη απο ελεβετία χωρίς γρατσουνιες και με συσκευασία που το προστατευει; Δεν ξερω τον αποστολέα σου, αλλά αν δεν εκανε ορθη συσκευασια ή στο εστειλε γρατσουνισμενο, δεν ειναι υπαιτιοτητα του τελωνειου. Ολα τα ελτα (ελβετικά, γερμανικα, ελληνικα, κλπ) μεταχειριζονται τα πακέτα σαν μπάλες μπάσκετ). Αν τώρα ειναι δικός σου έμπιστος άνθρωπος τοτε σου μενουν μονο οι 2 πρωτες επιλογες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...