Προς το περιεχόμενο

Ηχεια για το PC...


GoldenAssassin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα ηχεία όταν τα παίρνεις πρέπει να τα στρώνεις όπως κάνεις πχ με το αυτοκίνητο που στις αρχές δεν το πηγαίνεις τέρμα μέχρι να στρώσει ο κινητήρας.Έτσι είναι και τα ηχεία.Εγώ turbo-x δεν θα αγόραζα εξαρτήματα για το pc όπως τροφοδοτικά, μητρικές κλπ.

Ηχεία, πληκτρολόγια, ποντίκια κλπ θα αγόραζα. Επειδή αυτά τα ηχεία τυχαίνει να τα έχω ακούσει στο Πλαίσιο για τα λεφτά τους είναι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα sppedlink δεν τα έχω ακούσει αλλά σε κάποια βίντεο που είδα κάνουν για ηχεία 50 ευρώ όχι 100.Αλλα θα πρότεινα στον φίλο να παει σε ένα μαγαζί να ακούσει κάποια ηχεία pc και να κρίνει τι του αρέσει περισσότερο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ηχεία όταν τα παίρνεις πρέπει να τα στρώνεις όπως κάνεις πχ με το αυτοκίνητο που στις αρχές δεν το πηγαίνεις τέρμα μέχρι να στρώσει ο κινητήρας.Έτσι είναι και τα ηχεία.Εγώ turbo-x δεν θα αγόραζα εξαρτήματα για το pc όπως τροφοδοτικά, μητρικές κλπ.

Ηχεία, πληκτρολόγια, ποντίκια κλπ θα αγόραζα. Επειδή αυτά τα ηχεία τυχαίνει να τα έχω ακούσει στο Πλαίσιο για τα λεφτά τους είναι καλά.

εγω οτιδηποτε εχω παρει  turbox  στο χρονο-2ετια πανω μου τα φτυσε 

απο την αλλη μιας και πιασαμε τα ηχεια , εχω αυτα 6.5 χρονια και δουλευουν περιφημα

 

http://www.skroutz.gr/s/315407/Logitech-X-530.html

 

δε μπορουμε να βαζουμε στην ιδια προταση turbo x (rebranded κινεζιες) με τη logitech 

 

ελαττωματικα προιοντα ολοι  εχουν , η ποιοτητα ομως ειναι αλλο θεμα και προσωπικα ουτε στυλο turbox δε θα ξαναπαιρνα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...