Προς το περιεχόμενο

Ιντερνετ με usb stick για λιγες ημερες;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν λες στικακι, ενα οποιοδηποτε ή το συγκεκριμενο της wind; Σε ποση ωρα απο τη στιγμη που το αγορασω θα εχω ιντερνετ; Την ιδια ημερα;

Όταν λέμε στικάκι φυσικά δεν εννοούμε τα usb flash που έχεις για αποθηκευση αρχείων, ετσι;Αν έχεις αυτά που είναι για φορητό ιντερνετ (που παιίρνουν sim δηλαδή) φυσιολογικά θα κάνει.Η σύνδεση μπορεί να χρησιμοποιηθεί από την στιγμη που θα εισάγεις τον κωδικό της κάρτας με το χρόνο ιντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες στικακι, ενα οποιοδηποτε ή το συγκεκριμενο της wind; Σε ποση ωρα απο τη στιγμη που το αγορασω θα εχω ιντερνετ; Την ιδια ημερα;

Βολεύει το στικάκι της Wind, εφόσον έχει σεταρισμένες τις ρυθμίσεις που απαιτούνται, ωστόσο αν έχεις ήδη κάποιο, μπορείς να κατεβάσεις την αντίστοιχη εφαρμογή να αλλάξεις τις ρυθμίσεις και να μπεις στο internet. Βασικά αυτό που αναφέρει ο χρήστης geekas είναι νομίζω και η πιο οικονομική λύση. Όσον αφορά στην ενεργοποίηση δε γίνεται απλά την ίδια ημέρα, αλλά την ίδια ώρα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια και κατι τελευταιο. Ξερετε τι παιζει με τα pings, επειδη κυριως ενδιαφερομαι για online gaming; Ή λιγο χλωμο;

 

Παντως παρατηρησα οτι οταν παιζω Online games, δε υπαρχει καθολου downloading. Γιατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...