Προς το περιεχόμενο

Αγορά Tablet 9.7 από εξωτερικό


markoulas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα , σκέφτομαι να αγοράσω από site εξωτερικού (ipadalternative.com) ,

το tablet Ainol Novo 9 Fireware .

Εχει κανείς εμπειρία με το tablet αυτό ?

Για το site τι γνώμη έχετε ?

Με ποιον τρόπο έχετε κάνει πληρωμή ?

 

Ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηρα εγω το onda v972 απο αυτους, δεν το εχω ακομα στα χερια αλλα βρισκεται στο ταχυδρομειο και λογικα την επομενη βδομαδα θα το εχω, ειναι ασφαλες site αλλα φροντισε να μην βαλεις αποστολη με courier , μονο με post για να γλυτωσεις το ενδεχομενο τελωνειου, επισημανε τους οτι θες να βαλουν και μικροτερη τιμη (πχ ηλεκτρονικο καδρακι των 30$) υπολογιζε  μαξ καμια 10αρια εργασιμες.

 

Σχετικα με το ταμπλετ τωρα , και εγω ημουν αναμεσα σε αυτα τα δυο, αν και ειναι ισαξια τελικα διαλεξα το οnda. 

Επεξ/σία από activex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ipadalternative ειναι αθλιο!

Έχω παραγγείλει από τις 10 Ιανουαρίου και ακόμα δεν έχει έρθει.

Έπρεπε να κάνω claim στο paypal για να πάρουν μπρος και να το στείλουν.. όλο μου έλεγαν ότι θα το στείλουν άμεσα και τίποτα.

Επίσης διάβασα στο φορουμ τους οτι πολλοι τα παραλαμβάνουν DOA και για να στο αντικαταστήσουν πληρώνεις μόνος σου τα μεταφορικά για να πάει πίσω στην Κίνα.

Οι πωλητές τους είναι ειρωνικοί, σε φάση 'ενα φτηνοταμπλετ αγορασες απο Κίνα, τι περίμενες΄ και ότι αρνητικό σχόλιο μπαίνει στο φορουμ, διαγράφεται με συνοπτικες διαδιασίες.

Το εχω μετανιώσει που αγόρασα απο εκει και πολύ φοβάμαι ότι θα ανοίξω την συσκευασία και θα έχει ένα κινέζικο τούβλο μέσα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα εχουν κινδυνους απο ασια... τα 2 που αναφερθηκαν ειναι απο τα καλυτερα και με τα λιγοτερα πιθανα προβληματα.. διαλεξε ταχυδρομικη υπηρεσια Σιγκαπουρης και επεμεινε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ειναι το μαγαζι 2 φορες εχω παρει πραγματα απο το ipadalternative.Σε 10 μερες πανω κατω μου ηρθαν...

 

Να γραψειςς κανένα λότο :P

Σήμερα μου ήρθε το χαρτί απ΄το ταχυδρομείο, αύριο θα παραλάβω επιτέλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα (άποψή μου) να το ψάξεις στο σκρούτζ και να το πάρεις απο δω κι ας δώσεις κάτι παραπάνω γιατί έτσι και μπλέξεις δεν ξεμπλέκεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...