Προς το περιεχόμενο

αγορα απο ebay


panagiotis paok

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχω παραγγειλη μια θηκη για το smgs3 πως θα κατλαβω οτι ηρθε ? θα ερθει κανα μυνημα στο email μου ? sto kinhto ? απο την ελτα μηνυμα στο σπιτι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ερθει χαρτι στο γραμματοκιβωτιο

πας στα ελτα και στο δινουν.

διαφορετικα αν ειναι μικρο το κουτι του πακετου μπορει να ερθει σαν γραμμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια πακετάκια έρχονται κατευθείαν στο σπίτι και στο αφήνουν στο γραμματοκιβώτιο, στην καλύτερη αν έχεις και καλό ταχυδρομο μπορεί να σου χτυπήσει και το κουδούνι για να κατέβεις να το πάρεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως το tracking number δεν χρησιμοποιηειται.εγω οσες φορες εχω παρει κατι δεν λειτουργει. οσο για το δεμα ερχετε ο ταχυδρομοσ και υπογραφεισ για να το παρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως το tracking number δεν χρησιμοποιηειται.εγω οσες φορες εχω παρει κατι δεν λειτουργει. οσο για το δεμα ερχετε ο ταχυδρομοσ και υπογραφεισ για να το παρεις.

 

Για θηκες και αλλα διαφορα τετοια μικρα δεν υπογραφεις. Απλα στο αφηνει στη πορτα ή σου χτυπαει να σου πει οτι εχει ερθει κατι. Tracking Number χρησιμοποιειται αναλογα τον τροπο αποστολης. Αποκλειεται να μη λειτουργει. Καπου λαθος θα εμπενες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα πανω απο 10 χρόνια που παραγγέλνω μου χτυπάει ο ταχυδρόμος να μου δώσει το δέμα και αν δεν ειμαι επάνω η δεν απαντήσω απλα αφήνει χαρτάκι και παω ταχυδρομίο.

Ξέρω περιπτώσει απο φίλο που ο ταχυδρόμος του αφήνει το δέμα εξω απο την πόρτα της πολυκατοικία και φεύγει αν βρει πόρτα μέσα, οποτε ειναι 50 50 αν θα το πάρει το δέμα αυτος η κανενας περαστικός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...