Προς το περιεχόμενο

«Το μέλλον του PlayStation» παρουσιάζει η Sony στις 20 Φεβρουαρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπήρχαν καλύτερα, αλλά πλήρως τρισδιάστατα τότε όχι και τόσα πολλά

 

τα resident πχ δεν είχαν καλύτερα γραφικά ουσιαστικά

τα ρεσιδεντ οχι το 1 τουλαχιστον .αλλα 3δ παιχνιδια ηταν πολλα.crash banticut tekken croc soulreaver tomb raider twisted metal  siphon filter.μπορω να σου βρωψ αλλα 50 αλλα ποιοσ ψαχνει στο ντουλαπι.τα περισοτερα απο αυτα που σου ειπα εχουν καλυτερα γραφικα ακομα και τα παιδικα.το silent παντως στηριχτηκε σε ολα τα αλλα (ατμοσφαιρα σεναριο ηχος) εκτος απο τα γραφικα για να γινει επιτυχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

αν και off topic.. 

 

τα resident πριν το 4 δεν ειχαν 3d τοπια, το πρωτο tomb raider και το 2ο ισως δεν ειχαν τοσο φοβερα γραφικα, στο crash προχωρουσες απλα σε ενα διαδρομο , το tekken ειδικα μεχρι και το 2 ηταν  περιπου 3d , βασικα παντα περιπου 3d ηταν 

το soul reaver ηταν πανεμορφο , αλλα  ηταν μεταγενεστερο 

 

στο silent hill προχωρουσες μεσα σε μια πληρως τρισδιαστατη  πολη σε αρκετα ανοικτα τοπια  , πιστευω δεν ειναι απολυτα  συγκρισιμο με ολα  τα παραπανω

 

οπως και να χει το εφφε της ομιχλης διατηρηθηκε και αργοτερα γιατι προσδιδε ατμοσφαιρα και γενικα σαν παιχνιδι ακομα το εχω κορυφαιο στα παιχνιδια τρομου κυριως γιατι εκπληρωνε στο ακεραιο  το σκοπο του, σε εκανε να τρομαξεις περισσοτερο απο καθε τι ειχες παιξει μεχρι τοτε

 

και θα σου ξαναπω πως ουτε για μενα τα γραφικα ειναι το Α και το Ω, ειναι ομως πολυ σημαντικα γιατι μπορουν να κανουν τη διαφορα

μολις χθες εγραφα καπου οτι δε με νοιαζει το crysis 3 , θελω να το δω κυριως για τα γραφικα του (δεν περιμενω να ειναι καποιο εξαιρετικο κατα τα αλλα παιχνιδι) και αν περιμενω ενα καλο first person shooter αυτο ειναι το νεο bioshock και ας εχει πολυ χειροτερα γραφικα...

απολαυσα παρα πολυ το dishonored και ας ειχε μετρια γραφικα

 

αυτο ομως δε σημαινει οτι δεν απολαυσα το πανεμορφο far cry, το πανεμορφο sleeping dogs , ή το πανεμορφο arkham asylum  

τα απολαυσα γιατι πρωτιστως ηταν καλα παιχνιδια και δευτερευοντως απολαυσα και τα πολυ ομορφα γραφικα τους

 

δεν απολαυσα το medal of honor που ειχε μονο καλα γραφικα.. 

 

οποτε μην κολλας με το γεγονος οτι καποιοι κοιταμε τα specs  σε μια κονσολα που μεχρι στιγμης ειναι μονο φημη για τι αλλο θα μπορουσαμε να συζητησουμε ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε δε λεω κατι για τα specs καλα κανοθν και τα κοιτανε και ασχολοθνται.και εμενα μου αρεσουν τα καλα γραφικα δεν ειπα το αντιθετο αλλα πολλεσ φορεσ εχω πιασει τον εαυτο μου να με συναρπαζει κατι αλλο και καπου στα μισα να παρατηρω και τα γραφικα.αυτο επαθα με το dead space  πχ.και σε αλλα παιχνιδια.και στο ρεσιδεντ το 5 θυμαμαι τωρα που εμενα μου αρεσει παρα πολυ αντιθετα με αλλους καπου στο 1/3 του παιχνιδιου προσεξα κατι περιβαλον κτλ.μεχρι τοτε ειχα πωρωθει με τον κολιτο μου που θεριζαμε ζομπι co op.στα παιχνιδα που ανεφερες δεν εχω γνωμη γιατι δε μου αρεσει το far cry kai ta batman αν και εχω ακουσει καλα λογια και περιμενω to sleeping dogs τωρα που θα ειναι free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...