Προς το περιεχόμενο

GTA V: Έρχεται στις 17 Σεπτεμβρίου για Xbox 360 και PlayStation 3


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H Rockstar ανακοίνωσε ότι το Grand Theft Auto V, το νέο "κεφάλαιο" στο πιο επιτυχημένο franchise, θα γίνει πλέον διαθέσιμο για τις δημοφιλείς παιχνιδοκονσόλες του Xbox 360 και PlayStation 3, στις 17 Σεπτεμβρίου.Η συγκεκριμένη ημερομηνία είναι λίγους μήνες αργότερα σε σχέση με το αρχικό χρονοδιάγραμμα που δημοσίευσε η εταιρεία, αλλά όπως σημειώνουν οι προγραμματιστές του παιχνιδιού, ορισμένος πρόσθετος χρόνος είναι αναγκαίος για να μπορέσει να προσφέρει την εμπειρία που υπόσχεται στο χρήστη. Αυτή τη στιγμή δεν γίνεται λόγος αν θα υπάρξει και αντίστοιχη έκδοση για ηλεκτρονικούς υπολογιστές.

 

Άνγωστο παραμένει ακόμη το κατά πόσο το GTA V θα κάνει το ντεμπούτο του για τις νέες κονσόλες που ετοιμάζει η Micrsoft και η Sony και τις οποίες αναμένεται να τις δούμε φέτος στην E3. Πάντως όπως φαίνεται, το συγκεκριμένο παιχνίδι θα αποτελέσει έναν από τους τελευταίους "μεγάλους" τίτλους για την υπάρχουσα γενιά κονσολών ψυχαγωγίας στο σπίτι.

 

 

Link.png Site: http://www.theverge.com/2013/1/31/3936960/grand-theft-auto-v-xbox-360-playstation-3-release-date-september-17th[/url]']theverge.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είμαι σίγουρος ότι η παράταση της κυκλοφορίας του θα αξίζει και με το παραπάνω, βέβαια θα ήθελα πολύ να το έβλεπα την άνοιξη αλλα anyway... Μένει να επιβεβαιωθούν οι εκτιμήσεις ότι ο συγκεκριμένος τίτλος (V), θα είναι ο πιο επικός της σειράς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οπως ειπωθηκε και στο σχετικο θρεντ , καλο 2014 για του pc gamers  B) 

Ευτυχώς.Για να έχω προλάβει (ελπίζω) να αναβαθμίσω το pc μου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οπως ειπωθηκε και στο σχετικο θρεντ , καλο 2014 για του pc gamers  B) 

 

 

Για PC θα βγει??

 

 

Ευτυχώς.Για να έχω προλάβει (ελπίζω) να αναβαθμίσω το pc μου

 

ηρεμια αναμενεται φορος στις αναβαθμισεις

με ρεγουλα τις καρτες γραφικων και αλλων παρεμφερων!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι σοβαροι; δεν θα το βγαλουν για pc

εχεις πληροφοριες απο μεσα? 

 

ή κρινεις απο την ιστορια.. δηλαδη το ΕΝΑ παιχνιδι που δεν εβγαλε η R* για pc.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις πληροφοριες απο μεσα? 

 

ή κρινεις απο την ιστορια.. δηλαδη το ΕΝΑ παιχνιδι που δεν εβγαλε η R* για pc.. 

 

Το οποίο δεν το εφτιαξε καν η ίδια ομάδα. Τα gta τα φτιάχνει η R* North το RDR η R* San Diego

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε το λες και μαπα το 4 ,εκτος αν εννοεις το κακο πορτ στους υπολογιστες

 

το max payne 3 παντως διατηρει την αισιοδοξια μου σχετικα με αυτο το θεμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχχχ βλεπω τα γραφικα και απο οτι βλεπω παλι pc της νασα θα θελουμε(οταν και αν βγει για pc).

μη το λες... και το sleeping dogs ειχε φοβερα γραφικα αλλα δεν ηταν και ασηκωτα βαρυ 

 

αν κανουν σωστη δουλεια ολα γινονται 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βασικά πριν το V, το IV χρειαζόταν (πέρα από το optimization για PCs) κάτι αντίστοιχο του San Andreas για το GTA III. 

Και να πω την αλήθεια, όσο και αν μου αρέσει το χιούμορ και η ελευθερία των GTA, το έχω κάπως χορτάσει το σκηνικό (το 4ο το έχω αφήσει κάπου στη μέση πριν χρόνια και μέχρι στιγμής δεν έχω επιστρέψει).

 

Μακάρι να κάνουν κάτι αρκούντως διαφορετικό με το V και να μην επαναπαυτούν στο ίδιο μοτίβο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...