Προς το περιεχόμενο

ATHLON HELP!APODEIKSTE TI KSERETE!


barbarian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγουρέψου ότι η ψύκτρα κουμπώνει απο την πάνω μεριά (τη μεριά του PSU) και δεν την έχεις βάλει ανάποδα. Έτσι την είχα πατήσει κι εγώ και μου ανέβασε τα temps του 2000+ Palomino στους 115 βαθμούς Κελσίου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Σιγουρέψου ότι η ψύκτρα κουμπώνει απο την πάνω μεριά (τη μεριά του PSU) και δεν την έχεις βάλει ανάποδα. Έτσι την είχα πατήσει κι εγώ και μου ανέβασε τα temps του 2000+ Palomino στους 115 βαθμούς Κελσίου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεύει δε δουλεύει δεν πρόκειται να κάνεις απόσβεση των χρημάτων που έχεις δώσει με το έργο που πιθανόν να παράγεις μέσω αυτού γιατί προφανώς δεν γνωρίζεις από υπολογιστές πόσο μάλλον από προγραμματισμό.

Και ο τίτλος("αποδείξτε τι ξέρετε") όχι μόνο προσβάλλει τους πάντες εδώ μέσα αλλά είναι και κουτοπόνηρος επειδή ωθεί τον καθένα να τσεκάρει το ποστ.

Και αντί να δει κανα σοβαρό πρόβλημα βλέπει τα αποτελέσματα των ημιμαθών πιτσιρικιών που έχουν γίνει έρμαιο της καταναλωτικής πολιτικής του ιδιωτικού συμφέροντος και των πολυεθνικών εταιρειών αποβλακώνοντας και το τελευταίο εγκεφαλικό κύτταρο που πιθανόν έχει απομείνει.

Anyway...ελπίζω να σε αυτοπραγματώνει η τοποθέτηση τόσο δυσνόητων κομματιών μεταξύ τους και να αρέσκεσαι στην ανύψωση πνεύματος που σου προκαλεί η παντελής ανάγνωση των βασικών manual.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

daimona den kserw an sti zwi sou exeis idaitera apothimena , alla edw se auto to post kaneis kirigma xwris idiaiteri aksia kai noima . Opws oi perissoteri pou kanoun post , zitane gnwmes kai simboules se problimata pou antimetwpizoun , i anagki na paroun idees gia ti lisi twn problimatwn amesa , mporei na dimiourgi fantaxtera topic , auta ta topic omws apeuthinonte se atoma opou i agapi tous kai to meraki tous gia ta pc s , tous kanei emesa na theloun na moirastoun tis gnwseis tous me tous ipoloipous pou exoun apories , kai gi auto ifistante auta ta forum . An esena den sou aresei loipon o titlos tou post , tote bges kai mi mas prizeis!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oso afora to problima , swsta tin eixa balei tin psiktra , den mporw na pw oti eimai apeiros mia kai exw ftiaksei pampoles sinthesis edw kai 8 xronia . me tin default psiktra to sistima doulebei aproskopta meronixta sinexouns leitourgeias . apla poulisa tin volcano 7+ kai ola teleiwsan edw!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...