Προς το περιεχόμενο

Ultrabook μεχρι 1000€


bigN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχουν κανει λαθος στο Amazon και εχουν βαλει το shipping weight και στο item weight. Οπως φαινεται απο εδωhttp://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4209#sp 1.59Kg ειναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα ειναι ότι πηγα να παραγγειλω το Τοσιμπα απο το πλαισιο, και φυσικα δεν το εχουν ετοιμοπαραδωτο..... Ωραίες προσφορες βγαζουν :(.... ακομα να μου πουν ποτε θα το εχουν.

 

Υπαρχουν αλλα μαγαζια που το εχουν ετοιμαπαροδοτο:

 

http://www.skroutz.gr/s/2563578/Toshiba-Portege-Z930-118-i5-3317U-4GB-128GB-SSD.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν απο λιγο με πηραν απο το πλαισιο και ειπαν οτι θα το εχω πεμπτη-παρασκευη.

Σχετικά με την διαθεσιμότητα σε άλλα μαγαζια, ειμαι λιγο δυσπιστος γιατι ολοι τους ειναι απλα μεσαζοντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το Πλαισιο τι ειναι;

Μονο του το φτιαχνει το toshiba;

Απο την εταιρεια το προμηθευεται.

 

Φιλε μου κατατασω και το πλαισιο σαυτη τη κατηγορια, σορυ αν δεν εγινα κατανοητος ..... Ο μόνος λόγος που επέλεξα να το πάρω από το πλαίσιο είναι ότι υπάρχει πίστωση εκεί, λόγω εταιρείας.

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παρελαβα το tosiba, ωφείλω να ομολογήσω με εχει εντυπωσιασει το μικρό βάρος του ..... έχει πλακα να προετοιμαζεσαι να σηκωσεις ενα λαπτοπ και τελικα να ειναι πουπουλο:).

Η ποιότητα κατασκευής και η η αίσθηση πληκτρολογίου ειναι υποδειγματική,

Οι επιδώσεις του ειναι αξιοζηλευτες γρηγορα ανοιγμα / κλεισιμο και ειδικά σε εφαρμογες γραφείου MS OFFICE, Autocad κλπ.

Το μόνο ουδέτερο σημέιο είναι ίσως η οθονη του η οποία με εχε αφησει ελαφρως αδιαφορο.

Επιπλέον, εχει 3 χρονια εγγυηση από την τοσιμπα.

Νομιζω ειναι ιδανικό για καποιον που αναζητά : υψηλή φορητότητα, να τρεχει όλες τις γραφείου και φυσικά να εχει Windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θα σου πρότεινα το 14αρι της dell http://www.e-laptops.gr/product.php?prd=2113 σαν κάτι οικονομικότερο από το 100αρικο που έθεσες σαν ''ταβάνι''

για να μην ανοίγω νέο θέμα , έχεις κανένας φίλος εντυπώσεις από το συγκεκριμένο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγότερο από 2 κιλά, αυτόνομη κάρτα γραφικών και 800€ και 2 χρόνια εγγύηση οnsite από την dell νομίζω δεν χρειάζεται να το δεις ιδιαίτερα για να σου δημιουργηθούν καλές εντυπώσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν και φανατικός Toshiba εδώ και πολλά χρόνια, έχω ένα σοβαρό θέμα με το θόρυβο του ανεμιστήρα σε Satellite, και το επίσημο service δεν το παραδέχεται μετά από απανωτές παραδόσεις για επισκευή, εντός εγγύησης. Ψάχνοντας το θέμα, διάβασα άπειρα προβλήματα σε Ultrabook Toshiba σε θέματα θορύβου ανεμιστήρα, όπου κόσμος στο εξωτερικό δεν έχει βγάλει άκρη ακόμα και με επιστροφή λίγες μέρες μετά την αγορά (έχοντας δώσει και 1500 ευρώ). Ψάξτε το πριν αποφασίσετε, πολύ καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...