Προς το περιεχόμενο

δυκτιο


ηλιας1989

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησμερα παιδια εχω ενα wireless PCE-N10 oy to phra apo t e-shop kαι μια καιραιουλα edimax περνω ιντερνετ απο ενα φιλο μου που μενει 30 μετρα πιο κατω απο τ σπιτι μου μου εχει δωσει τον κωδικο του κ ξερει οτι μπενω μπορω να κανω ενα δυκτιο οστε να πιανει ιντερνετ το ταμπλετ που εχω α ναι πως??? η pce-n10 εχει δυνατοτιτα να εκπεμπει wifi συμα και να λαμβανει wifi  σημα

Επεξ/σία από ηλιας1989
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβα ποιο ειναι το προβλημα σου, αφου στα 30 μετρα εχει δυκτιο γιατι δε συνδέεται το wifi του ταμπλετ πανω του ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβα ποιο ειναι το προβλημα σου, αφου στα 30 μετρα εχει δυκτιο γιατι δε συνδέεται το wifi του ταμπλετ πανω του ;

στο μπαλκονι μου πιανω κανονικα το δθκτιο του φιλου μου μεσα στο σπιτι δεν εμφανιζεται τπτ... και θελω να μαθω αν μπορω να κανω δυκτιο μεσο wifi κεραιας  στο σπιτι μου μεσα..... δλδ να περνω σημα απο τν φιλο μου στο υ/π κ μετα μεσο τησ PCE-N10 ΝΑ εκπεμπο μεσα στο σπιτι μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα παιρνει το pc σου internet και θες να το μοιρασεις ασυρματα. αφου λες οτι υποστηρίζει δοκιμασε να το κανεις κοινοχρηστο και αναμεταδοση. για γεφυρα δεν ειμαι σιγουρος λογο android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αρα παιρνει το pc σου internet και θες να το μοιρασεις ασυρματα. αφου λες οτι υποστηρίζει δοκιμασε να το κανεις κοινοχρηστο και αναμεταδοση. για γεφυρα δεν ειμαι σιγουρος λογο android.

μηπως μπορεις να μου πεις πως αναμεταδοση??

Επεξ/σία από ηλιας1989
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Software AP Mode

Software AP mode allows the WLAN card to act as a virtual access point. The computer needs to be connected to a wired network using an Ethernet connection in order to provide network access to WLAN client.

 

 

http://www.asus.com/Networking/PCEN10/

 

κατω κατω λεει πληροφοριες, υπαρχει προγραμμα προφανως σε cd για να το κανεις access point.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...