Προς το περιεχόμενο

Ψαχνω λαστιχακι για Case Panel


Zergoulini

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Καλημερα! Ψαχνω το λαστιχακι που μπαινει στην κομμενη λαμαρινα απο το Side Panel. (Ναι το εκοψα και θελω να βαλω Plexi Glass). Δυστηχως ειμαι Γιαννενα και δεν μπορω να το βρω πουθενα! Οποτε θελω να το ψαξω σε κανα Site αλλα δεν ξερω πως λεγεται το λαστιχακι αυτο! Αν ξερει καποιος ας μου πει! Θα τον κερασω καφε (Ηλεκτρονικα :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ρίξε μια ματιά και στο Link.png Site: http://www.kustompcs.co.uk/acatalog/Kustom_PCs_Shop_Case_Trim___Edges_64.html">Blowhole Trim PVC - For panels up to 1.5mm

Σε μαγαζί με αυτοκίνητα που αλλάζουν παρμπριζ όπως  Link.png Site: http://www.larisabiz.gr/doulgeris.html">Λάρισα(Δούλγερης)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

channel molding λέγεται ή και grommet edging...

 

 Σας Ευχαριστω! Αυτο κερασμενο απο μενα! Βρηκα κατι βιντεακια στο Youtube πως να το φτιαξεις μονο σου!)

 

 

post-220897-0-33631600-1359974054_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φχαριστώ για το καφέ φίλος (αν & δε πίνω)  :-D

Αν τύχει & πάρεις στο eworld όπως είπε ο haris013 και ΑΝ ΠΟΤΕ  το σηκώσει  :-(  πες μας εδώ αν έχει γιατί ψάχνω & εγώ για το επόμενο μου mod και θέλω να γλιτώσω τα κερατιάτικα απ'έξω και δεν έχω όρεξη να τον κυνηγάω & να τον ψάχνω στο τηλέφωνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ακομα δεν το δοκιμασα, (αυτος βεβαια αχρηστεψε ενα PS μοχλο). Θα δω τι καλωδια εχω σπιτι και βλεπουμε. Πιστευω να τα καταφερω!

 

http://www.youtube.com/watch?v=cPv-aD2no10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί να πεδεύεσε και να χρειαστεί να χαλάσεις ένα χειριστήριο? αν δεν έχει το e-world διάλεξε κάποιο απο αυτά http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_sacat=0&_nkw=rubber+u+channel&_frs=1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, δε θα χαλάσει χειριστήριο  :-D

Ρετάλι από καλώδιο θα χρησιμοποιήσει. Τζάμπα είναι & 10 λεπτά max. Απλά θέλει προσοχή να το σκίσει στην ευθεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Θα δοκιμασω πρωτα να δω απο κανα ρεταλι, εννοειται δεν χαλαω χειριστηριο! Θα δοκιμασω σημερα το απογευμα και θα σας πω. Αδικε για να το κοψω ευθεια σκεφτηκα να το τεντωσω και να το κολισω καπως σε ενα τραπεζι.. Επειτα θα το κοψω ευθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Θα δοκιμασω πρωτα να δω απο κανα ρεταλι, εννοειται δεν χαλαω χειριστηριο! Θα δοκιμασω σημερα το απογευμα και θα σας πω. Αδικε για να το κοψω ευθεια σκεφτηκα να το τεντωσω και να το κολισω καπως σε ενα τραπεζι.. Επειτα θα το κοψω ευθεια.

τέντωσέ το και πιάστο με χαρτοταινία σε μερικά σημεία ώστε να είναι σταθερό. μετά κόψτο με νυστέρι(ή και κοπίδι αλλά θα γίνει καλύτερη δουλειά αν έχεις νυστέρι)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Ισως και σe Praktiker  να βρείς αυτό που ψάχνεις!

η σε καταστήμα που πουλάνε τζάμια/τζαμαρίες.. ευκάμπτη πλαστική οδηγοι!

 

**εάν ήσουν απο την πάτρα,θα σε έστελνα αλλού,οχι στο Eworld B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τέντωσέ το και πιάστο με χαρτοταινία σε μερικά σημεία ώστε να είναι σταθερό. μετά κόψτο με νυστέρι(ή και κοπίδι αλλά θα γίνει καλύτερη δουλειά αν έχεις νυστέρι)

 

 Ναι ετσι θα το κανω. Βασικα κοπιδι εχω. Σκεφτομαι να κοψω το καλωδιο απο το Blackwindow Ultimate :P. Πλακα κανω.

 

 Φιλε Coolerman πηγα στα Πρακτικερ και δεν εχουν. Αν εκει και εγω περιμενα να βρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού; 

Ρουμελιώτης λέγεται(είναι κοντά στη Nissan κάνιστρας) έχει τα πάντα απο τέτοια λάστιχα,είναι απο τούς ποίο παλιούς εμπόρους στήν πάτρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...