Προς το περιεχόμενο

Οι νέες πληροφορίες που διέρρευσαν σχετικά με την κάρτα γραφικών που θα φοράει το νέο XBOX 720


paularas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.nextpowerup.com/news/717/xbox-720-gpu-specifications-leaked.html

 

μακάρι να είναι πραγματικότητα μιας και ουσιαστικά από πλευράς sony η απάντηση πρέπει να είναι κάτι αποστομωτικό όταν δεν έχει ουσιαστικά κάποια νέα τεχνολογία ως κρυφό χαρτί (όπως ήταν το blue ray στο ps3)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.nextpowerup.com/news/717/xbox-720-gpu-specifications-leaked.html

 

μακάρι να είναι πραγματικότητα μιας και ουσιαστικά από πλευράς sony η απάντηση πρέπει να είναι κάτι αποστομωτικό όταν δεν έχει ουσιαστικά κάποια νέα τεχνολογία ως κρυφό χαρτί (όπως ήταν το blue ray στο ps3)

Κατά την γνώμη μου δεν υπάρχει νόημα να αγοράσεις το PS4 εάν έχεις το PS3. Το PS3 έχει Blue Ray βγάζει HD, μεγάλης χωρητικότητας σκληρό και ξέρεις ότι θα υποστηρίζεται για τα επόμενα 10 χρόνια όπως και το PS2 οπότε δεν χάνεις κάτι. Εκτός αν δεν ξέρω κάτι ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά την γνώμη μου δεν υπάρχει νόημα να αγοράσεις το PS4 εάν έχεις το PS3. Το PS3 έχει Blue Ray βγάζει HD, μεγάλης χωρητικότητας σκληρό και ξέρεις ότι θα υποστηρίζεται για τα επόμενα 10 χρόνια όπως και το PS2 οπότε δεν χάνεις κάτι. Εκτός αν δεν ξέρω κάτι ακόμα.

Οχί τα επόμενα 10 χρόνια αλλά για 4-5 χρόνια ισώς δέν μπορείς να πείς οτι το ps2 υποστήριζοταν τα 2-3 τελεύταια χρόνια... εβγάζε μονό αθλήτικα παίχνιδια και "παίδικα" για το κοίνο που είχε απομήνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οχί τα επόμενα 10 χρόνια αλλά για 4-5 χρόνια ισώς δέν μπορείς να πείς οτι το ps2 υποστήριζοταν τα 2-3 τελεύταια χρόνια... εβγάζε μονό αθλήτικα παίχνιδια και "παίδικα" για το κοίνο που είχε απομήνει

Και πάλι πολλά είναι τα 5 χρόνια. Ειδικά αν τελικά βγει αληθές αυτό που λένε για τα bind to console games. Δεν πρόκειτε να αγοράσω ούτε το xbox720 ούτε το ps4. Ίσως πάρω το ps3 που θα έχει πέσει η τιμή του και άλλο διότι έχω ένα xbox 360.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Κατά την γνώμη μου δεν υπάρχει νόημα να αγοράσεις το PS4 εάν έχεις το PS3. Το PS3 έχει Blue Ray βγάζει HD, μεγάλης χωρητικότητας σκληρό και ξέρεις ότι θα υποστηρίζεται για τα επόμενα 10 χρόνια όπως και το PS2 οπότε δεν χάνεις κάτι. Εκτός αν δεν ξέρω κάτι ακόμα.

Οτι πιο fail εχω διαβασει την τελευταια εβδομαδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...