Προς το περιεχόμενο

Αγορά Gaming mousepad


ThanosA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάξε για Logitech RumblePad ειναι σκηλιά και σε αντοχή αλλα λειτουργεί και παντού, εγω εχω συγκεκριμένα το Logitech RumblePad 2 και το χρησιμοποιώ σε υπολογιστή σε ps3 παντου δεν εχει πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξε για Logitech RumblePad ειναι σκηλιά και σε αντοχή αλλα λειτουργεί και παντού, εγω εχω συγκεκριμένα το Logitech RumblePad 2 και το χρησιμοποιώ σε υπολογιστή σε ps3 παντου δεν εχει πρόβλημα.

Για mousepad Λεει ο φιλος. xDDD

 

 

Εγω με αυτο εδω http://www.amazon.co.uk/Razer-Goliathus-Omega-Control-Fragged/dp/B002RL9A2Y/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1360224419&sr=8-2 ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Το καταστημα και το μεγεθος επελεξε το εσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-D :-D sorry ειναι πρωί ακόμα και μόλις σηκώθηκα, παρεπιπτώντος εχω το ιδιο mousepad με τον φίλο απο επάνω οποτε και εγω αυτο προτείνω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια και γω αυτό κοιτουσα . 
Γενικα δουλευω με μεγαλο sensitivity οποτε λογικα το μικρο θα μου ειναι ok?



P.s @Ultron το avatar σου μαμαει !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κι εγω το goliathus (το πιο μικρο και το speed , οχι το control, που μαλλον γλιστραει περισσοτερο) και το δουλευω σε καθημερινη χρηση σε 1600 dpi 

 

ειναι μια χαρα σε μεγεθος , εκτος κι αν ξεχαστεις , αλλα συνηθως οταν φτασεις στις ραφες της ακρης το καταλαβαινεις γιατι κανει "σαμαρακι" :P

 

οριστε και φωτο να το δεις σε σχεση με ενα ποντικι και ενα χερι

 

IMG_20130207_144440_zps9fb42673.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Ένα πρόχειρο unboxing του Razer Naga Hex και mousepad Razer Goliathus... Sorry για την ποιότητα ήθελα τόσο πολύ να το βάλω στο pc μου που δεν κρατιόμουν

http://www.youtube.com/watch?v=caAI9UovRRM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...