Προς το περιεχόμενο

Winrar & Windows 8 πρόβλημα??


fitsou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παίδες έχω το εξής πρόβλημα, από τότε που έχω βάλει τα 8αρια κάθε φορά που κάνω extract αρχεία από rar μεταφέρει και τα rar αρχεία στην τοποθεσία που ζήτησα να μεταφερθεί το συμπιεσμένο αρχείο.

 

π.χ κατέβασα ένα συμπιεσμένο βίντεο σπασμένο σε 10 rar files στο φάκελο downloads.

ανοίγω το winrar (τελευταία έκδοση) επιλέγω το βίντεο και το πετάω στο desktop. όταν τελειώσει η μεταφορά του βίντεο στο desktop θα έχει μεταφέρει από μόνο του το winrar και τα 10 rar files που υπήρχαν στο φάκελο downloads...

αυτό δεν μου το έχει ξανακάνει ποτέ το winrar και δεν ξέρω πως να το αντιμετωπίσω...

 

δοκίμασα και λίγο googling αλλά δεν βρήκα κάτι, ίσως να μην το περιγράφω καλά στην αγγλική, δεν ξέρω..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και με ποιο παλια τα ιδια κανει...

το θεμα δεν ειναι να βρω αντικαταστατη το θεμα ειναι να βρω την λυση στο προβλημα μου.

ευχαριστω παντος για την απαντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτη φορα το ακουω και εγω εχω τα 8 αλλα δεν μου το κανει αυτο, ειπες οτι ανοιγεις το winrar και  επιλεγεις το αρχειο, δοκιμασες με δεξι κλικ και αποσυμπιεση εδω η σε αλλον προορισμο? το κανει παλι? δοκιμασες αλλα αρχεια  να δεις? στο κανει παντου η μονο τα συγκεκριμενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...