Προς το περιεχόμενο

Banshee


skiabox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ κακή σειρά για να βλέπεις στον διαδορομο του γυμναστηριου.

 

Γενικά, παρα πολυ καλή όμως. Συνδυάζει τέλεια το ξυλο με το κωμικό στοιχείο, και έχει και μια απιστευτη stoner ατμοσφαιρα. Τελειωνω την πρώτη σήμερα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 278
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παω να το κατεβασω και βλεπω πως υπαρχουν και κατι επεισοδια ''origins''.

 

Να τα κατεβασω και αυτα? Προσφερουν κατι? Με τι σειρα τα βλεπω?

 

Νομίζω είναι mini series του ενός λεπτού, δεν προσθέτουν τίποτα απολύτως στην πλοκή, μόνο κάποια μικρά fillers που βασίζονται στους χαρακτήρες. Δεν έχω δει πολλά για να σου πω αν είναι ενδιαφέροντα, αλλά πρώτα βλέπεις όλα τα επεισόδια της κάθε σεζόν και μετά τα αντίστοιχα origins.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι πιο κοντινο

 

 

 

 

ακαταλληλο για ανηλικους

 

649.jpg

 

 

 

 

επισης το nola vs burton νομιζω οτι ηταν η κορυφαια στιγμη του σοου και μια απο τις καλυτερες fight scenes εβερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερό fight scene ήταν και με τον μαύρο boxer. Γενικά η σειρά ήταν επος πραγματικά μπράβο! Όσο χρειάζεται σε διάρκεια, δεν έκανε πουθενα κοιλιά. Ακόμα και η τελευταία σεζόν έδενε πολύ καλά κατά τη γνώμη μου μετά το χαμό της τρίτης κι ας ήταν λίγο πιο νωχελικη. Το soundtrack επίσης τρομερό! Κουτί ο ηθοποιός που έπαιξε τον χουντ, αν και σκατοφατσα :D όλοι ήταν ένας κι ενας, καλοί και κακοί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Σε σχεση με αλλες σειρες που το τραβηξανε μεχρι εκει που δεν επαιρνε εκλεισε σε αρκετες αξιοπρεπες επιπεδο και καλα εκαναν που το σταματησανε γιατι υπηρχανε σημαδια οτι ερχοτανε κατηφορα

 

Μεγαλο λαθος που στην τελευταια χρονια το παρεακι περασε σε δευτερη μοιρα και ο χρονος μοιραζοτανε με δυο σχετικα αδιαφορες ιστοριες(αδερφοτητα-σατανιστες)

βλεπαμε τον αστυνομικο με τον αδερφο του 30 λεπτα και βλεπαμε ΤΟΝ χαρακτηρα με Χ κεφαλαιο τζομπ 3 λεπτα..

 

σαν συνολο το προσημο ειναι σιγουρα θετικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μου άρεσε πάρα πολύ και το ευχαριστήθηκα συνολικά. Η 3η σεζόν τα έσπασε από άποψη δράσης. Η 4η έμοιαζε σαν να τρέχει σε διαφορετική ταχύτητα από τις προηγούμενες αλλά τουλάχιστον έκλεισε καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
επισης το nola vs burton νομιζω οτι ηταν η κορυφαια στιγμη του σοου και μια απο τις καλυτερες fight scenes εβερ

 

 

Είναι αργά η ώρα και ενώ πέρναγα από το τόπικ καταλάθος, διαβάζω "Nolan vs Burton". Δυστυχώς I was mistaken... :(

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...