Προς το περιεχόμενο

Banshee


skiabox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 278
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την αρχισα προσφατα.Ειμαι στο 4ο επεισοδιο.Γενικα μου αρεσει αρκετα,μου αρεσει το στυλ,το σεναριο και το πως φαινεται να παιζουν και θα το δω ανετοτατα.

Το μονο που με χαλαει ειναι καποιες αρκετα μικρολεπτομερειες.Συγκρινοντας την και με αλλες που λες αστυνομικες.

Και ξαναλέω αυτα τα συμπερασματα βεβαια ειναι απο τα 4πρωτα επεισοδια και μονο.Τετοιες λεπτομερειουλες ειναι οτι ενα τμημα ξερω γω απαρτιζεται μονο απο 4ατομα και τι γινεται ποσες ωρες δουλευουν?!:P Οποιος εχθρος φαει 6 μπουνιες απενεργοποιειται για την υπολοιπη σκηνη σε διαφορες περιπτωσεις,και επισης δεν εχω καταλαβει 1-2 πραματακια οπως πχ γιατι εκανε την ληστεια στο 3ο επεισοδιο(νταξει δν τo θεωρω spoiler)...Αν και αυτο φανταζομαι θα εξηγηθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μολις εβαλα το 5.Και ενιωσα ξανφνικα οτι εβαλα Sons of Anarchy.Αλλα η ταμπελα τελικα δεν ελεγε Charming :P.Και δεν μπηκε δυστυχως το   https://www.youtube.com/watch?v=Qd9ULJf2jqU :P

Παντως σκηνη τελειως ξεσηκωμενη απο SOA και δειχνει οτι κατι αφησε ας πουμε και στην Αμερικανικη τηλεοραση.

 

:-D Gj

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ενω ως το 5ο επεισοδιο εχουμε με 10 μπουνιες αναισθητο για το υπολοιπο των εξελιξεων τον σεκιουριτα και οποιονδηποτε εκπαιδευμενο στο 8ο εχουμε μια τεκκεν-soul calibur αναβιωση μεταξυ 2 immortals :P

Και με αυτη την καταληξη:P

 

 

Αλλα οχι αληθεια μου αρεσει.Ειναι ενδιαφερουσα τρελη σειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο αλλα τo 720p (καναλιου παντα) αυτης της σειρας ειναι το καλυτερο με διαφορα που εχω δει απο σειρες. Παρ'ολο που κανει καποια 'σπασιματακια' που και που.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα τα πρώτα 4 επεισόδια, η σειρά είναι πολύ μέτρια πράμα που με κάνει να αναρωτιέμαι...

Αν δεν έπεφτε τόσο γαμήσει θα την βλέπατε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από τα καλύτερα επεισόδια το 3ο, αλλά 

 

ξενέρωσα απίστευτα που πέθανε η Νόλα, ήταν η αγαπημένη μου. (γενικά την Odette την έχω ερωτευτεί από το Link.png Site: The Unborn  και το εξώφυλλο της ταινίας)

Επεξ/σία από vsl
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα στις 10 καλύτερες σειρές που έχουν βγει τα δύο τελευταία χρόνια άνετα. Πανικός, ξύλο, αγωνία και παίζουν από τις ωραιότερες γυναίκες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα καλύτερα επεισόδια το 3ο, αλλά 

 

ξενέρωσα απίστευτα που πέθανε η Νόλα, ήταν η αγαπημένη μου. (γενικά την Odette την έχω ερωτευτεί από το Link.png Site: The Unborn  και το εξώφυλλο της ταινίας)

Συμφωνώ 100%

 

Περιμένω το επόμενο επεισόδιο πως και πως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...