Προς το περιεχόμενο

Οτε ή Cyta;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας θελω μια μικρη συμβουλη καθως τελειωσε το συμβολαιο που ειχα στην wind θελω να αλλαξω παροχο και σκευτομαι να παω ή στη cyta ή στον οτε 

Ο οτε με 36 ευρω μου δινει 24mbps ενω η cyta μου δινει με 25 ευρω 8mbps κλειδωμενα και 1 mbps upload 
Η αποσταση απο το ΑΚ ειναι γυρω στα 1800 μετρα τι λετε να συμφερει καλυτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας θελω μια μικρη συμβουλη καθως τελειωσε το συμβολαιο που ειχα στην wind θελω να αλλαξω παροχο και σκευτομαι να παω ή στη cyta ή στον οτε 

Ο οτε με 36 ευρω μου δινει 24mbps ενω η cyta μου δινει με 25 ευρω 8mbps κλειδωμενα και 1 mbps upload 

Η αποσταση απο το ΑΚ ειναι γυρω στα 1800 μετρα τι λετε να συμφερει καλυτερα?

 

Άπλα να ξέρεις οτι η cyta πουλάει ip τηλεφωνία με οτι αυτο συνεπάγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα λεφτά δεν είναι τόσο το θέμα μπορώ να βρίσκω κάθε μήνα αυτά τα 10 ευρώ που θέλει παραπάνω ο ΟΤΕ το θέμα μου είναι που θα έχω το γρηγορότερο ίντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή τι εννοείς ip τηλεφωνία ?

 

Δηλαδή, αν δεν συγχρονίζει ο ρουτερ ή αν χαλάσει δεν εχεις τηλέφωνο, αν εχεις διακοπή ρεύματος δεν εχεις τηλέφωνο, και η ποιότητα είναι ip,

 

Αν πας λοιπόν cyta να ψάξεις αν έχει dslam στο κέντρο που λες, μην σε στείλουν σε κανένα άλλο κέντρο και απο 1800μ βρεθείς στα 3000.

 

Αυτό βέβαια που δεν κατάλαβα είναι ποιος θα σου εγγυηθεί αυτό που λες "8mbps κλειδωμένα και 1 mbps upload"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σερβερ απ'οτι ειδα ειναι στην Αγγλια.Ο οτε ειναι η καλυτερη λυση γιατι νομιζω εχει απευθειας συνδεση με Αγγλια

Τωρα η cyta δεν ξερω αν εχει και αυτη απευθειας με Αγγλια.

Θα το ψαξω κ αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα θα παω στον οτε καθως εχουν πολλοι γνωστοι μου που μενουν κοντα μου και εχουν γρηγορο και σταθερο ιντερνετ 
Σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια σας :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...