Προς το περιεχόμενο

Αγορά Dual Sim Smartphone


Aniparktos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φαντάζομαι πως αυτό είναι η καλύτερη επιλογή. Δυστυχώς δεν βλέπω καμία άλλη συμμετοχή στο thread, οπότε απ' ότι φαίνεται θα πάρεις ό,τι σου προτείνω εγώ... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το SONY Xperia E Dual απο 150€ το ειδατε?

Οθόνη: 3,5" • Λειτουργικό: Android™ 4.0.4 (Ice Cream Sandwich) •
Επεξεργαστής: 1 GHz Cortex-A5 • Κάμερα: 3,15 Megapixels • Dual sim

 

 

http://www.skroutz.gr/s/2782817/Sony-Xperia-E-Dual.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι πως αυτό είναι η καλύτερη επιλογή. Δυστυχώς δεν βλέπω καμία άλλη συμμετοχή στο thread, οπότε απ' ότι φαίνεται θα πάρεις ό,τι σου προτείνω εγώ... :-D

 

Ρε παιδία τα φτηνά Galaxy, όσοι τα έχουν μου λένε ότι κολλάνε και τους σπάνε τα νευρα...Τελικά τι παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδία τα φτηνά Galaxy, όσοι τα έχουν μου λένε ότι κολλάνε και τους σπάνε τα νευρα...Τελικά τι παιζει?

Αν είσαι φιλόθρησκος και θεοσεβής αλλά φτωχομπινές, το παίρνεις και κάνεις την προσευχή σου.

Αν είσαι άθεος και φτωχομπινές, το παίρνεις κι ελπίζεις ο Θεός να είναι φιλάνθρωπος. Και να σε συμπαθεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παλευεται το lag του s duos,οχι σε συγκριση με το gs3 μου,

αλλα με μονοπυρηνο με a8..

 

χαλι..

 

παρε αλκατελ 997d χωρις 2η σκεψη..

Εγώ προσωπικά θεωρώ ότι τα Alcatel ΗΤΑΝ ό,τι χειρότερο κυκλοφόρησε ποτέ και αυτή τη στιγμή, λόγω τραυματικών εμπειριών δεν θα τα ξαναεμπιστευόμουν. Ωστόσο υπάρχει το ενδεχόμενο να έχουν βελτιωθεί...

Εν τω μεταξύ ο Aniparktos παίζει να έχει ήδη αγοράσει κιντάκι κι εμείς να διαφωνούμε ακόμα μόνοι μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρεις ποιο Alcatel έχει η φίλη σου; Αν δεν ξέρεις δεν πειράζει, δεν θα στραβώσω.

Δεν θυμάμαι το μοντέλο-είναι ένα που μοιάζει με fablet...Θα τη ρωτήσω πάντως και θα επανέλθω με ΠΜ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...