Προς το περιεχόμενο

αλλαγη tomson 585 v8 με zte zxhn h10852 του οτε


dr.sakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια εχω φορθνετ με τομσον ρουτερ το οποιο θελω να το αλλαξω με το ρουτερ του οτε το ζτε γτ εχει καλυτερο σημα στο σαλονι,το προβλημα ειναι οτι εψαξα σε ολο το interface του τομσον κ δεν βρηκα τα απαραιτητα στοιχεια για να τα αντιγραψω στο ζτε,και ρωταω γινετε η αλλαγη ; και που να ψαξω για να τα βρω; Ευχαριστω

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

a.username Και password θες απλα την συνδεσης σου τα οποια τα περνας μετα στο zte.το password δενφαινεται στο Thomson.αν και το Thomson το θεωρω καλυτερο απο το zte σε σταθεροτητα.βεβαια υπαρχει και η λυση να βαλεις το thomson οπως το εχεις τωρα σαν adsl router να του κλεισεις το ασυρματο και απλα να βαλεις πανω το zte σαν access point με μια δυο αλλαγες που θελει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζιφος χθες εβαλα παλι το ζτε εβαλα κωδικους κ username αλλα δεν συνδεοταν......θα το δοκιμασω και αλλου μηπως φραιει το ρουτερ.

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα φιλεμ... το τομσον εχει τα χαλια του θα ελεγα.

Το zte ομως (σορρυ κιολας) ειναι για τα μπαζα εντελως. Καλυτερα να αφησεις το τομσον και να βαλεις ΚΑΙ το zte σαν ΑΡ. αυτο μπορει να σε βοηθησει πιο πολυ.

 

Αλλιως, δε σε πολυ βλεπω. 

 

σορρυ κιολας για την τραγικοτητα του ποστ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζιφος χθες εβαλα παλι το ζτε εβαλα κωδικους κ username αλλα δεν συνδεοταν......θα το δοκιμασω και αλλου μηπως φραιει το ρουτερ.

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

 

σου βγαζει κανα error στο log η καπου αλλου???μηπως γραφεις κατι λαθος στον κωδικο?το Username πρεπει να ειναι της Μορφης

[email protected]   το @forthnet.gr δεν ειναι υποχρεωτικο βεβαια στο ιδιοκτητο.

Κοιτα φιλεμ... το τομσον εχει τα χαλια του θα ελεγα.

Το zte ομως (σορρυ κιολας) ειναι για τα μπαζα εντελως. Καλυτερα να αφησεις το τομσον και να βαλεις ΚΑΙ το zte σαν ΑΡ. αυτο μπορει να σε βοηθησει πιο πολυ.

 

Αλλιως, δε σε πολυ βλεπω. 

 

σορρυ κιολας για την τραγικοτητα του ποστ μου.

δεν ειναι τραγικο αν και το thomson απο τα δωρεαν ρουτερ το θεωρω πολυ καλο.και πολυ σταθερο.τωρα και εγω απο την αρχη αυτο προτεινα οποτε να εχει την σταθεροτητα του Thomson και το καλο ασυρματο του zte.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...