Προς το περιεχόμενο

msi 660ti power edition oc


LionHurt1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιτελους ενα μηνα περιπου μετα την αγορα της συγκεκριμενης καρτας http://www.msi.com/product/vga/N660Ti-PE-2GD5-OC.html, βρισκω χρονο να παραθεσω καποια scores απο unigine 3.0. Κατοχοι 660ti κυριως αλλα και των 7950/670/7870, παραθεστε τα δικα σας scores να δουμε που βρισκομαστε. Η μετρηση εγινε με stock ρολογια cpu και vga.

 

 

 

unigine_20130217_1004.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γινεται χαμος εκει. 400+ σελιδες. Αν μπορει εστω καποιος με 660ti και τις ιδιες ρυθμισεις με μενα απλα για να συγκρινω να δω αν ειμαι οκ

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου έβγαζε σε stock 35,6 και 36,5(δεν ξέρω gt ανέβηκε) μετά το oc που τις έκανα έπιασε 40 fps(νομίζω πάει κίάλλο) εσύ που έχεις την msi μπορείς άνετα να κανεις oc και να πας 42++ fps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου έβγαζε σε stock 35,6 και 36,5(δεν ξέρω gt ανέβηκε) μετά το oc που τις έκανα έπιασε 40 fps(νομίζω πάει κίάλλο) εσύ που έχεις την msi μπορείς άνετα να κανεις oc και να πας 42++ fps

Αρα καλα ειμαι και γω. Αυτο ηθελα περισσοτερο να τεσταρω.Οσον αφορα το oc εχεις καποιον οδηγο να με συμβουλευτω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο για evga έχω φιλε, αλλα με το πρόγραμμα που κανεις oc είναι το msi afterburner.. googlare και δες ποσο την έχουν πάει αυτοί που την έχουν. αλλα μην ανεβάσεις κατευθείαν τα ρολόγια όσο λένε αυτοί πάρε μια ιδέα για το ποσο μπορεί να φτάσει και σιγά σιγά ανέβαζε και τρέξε unigine heaven και άλλο ένα πρόγραμμα άμα βρείς που βγάζει artifacts κάθε φορα που κανεις oc. έχει και thread στο insomnia για το oc σε περίπτωση που χρειαστείς βοήθεια.. ελπίζω να βοήθησα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο για evga έχω φιλε, αλλα με το πρόγραμμα που κανεις oc είναι το msi afterburner.. googlare και δες ποσο την έχουν πάει αυτοί που την έχουν. αλλα μην ανεβάσεις κατευθείαν τα ρολόγια όσο λένε αυτοί πάρε μια ιδέα για το ποσο μπορεί να φτάσει και σιγά σιγά ανέβαζε και τρέξε unigine heaven και άλλο ένα πρόγραμμα άμα βρείς που βγάζει artifacts κάθε φορα που κανεις oc. έχει και thread στο insomnia για το oc σε περίπτωση που χρειαστείς βοήθεια.. ελπίζω να βοήθησα..

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου..Θα το ψαξω με το msi afterburner οπως μου λες και θα παραθεσω score

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...