Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για πινακακια


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια. Ενα φιλαρακι εχει blog με αθλητικα-στοιχημα. Και μου ζητησε να του πω πως γινεται να βαλει και αυτος πινακακια στην ενοτητα του στοιχηματος για να ειναι πιο οργανωμενα. Οταν λεω για πινακακια εννοω αυτα:

 

vy7fjd.jpg

 

Το εν λογω site: http://www.cleverbet.eu/%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B3%CE%BD%CF%89%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%B9%CF%87%CE%B7%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%BF%CF%82/%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CE%B1%CF%82

 

 

 

Και αλλο ενα site

 

 

v41f1l.jpg

 

Και αυτο το site: http://www.angrybet.gr/%CF%84%CE%B1%CE%BC%CE%B5%CE%AF%CE%BF-%CE%B5%CF%87%CE%B8%CE%AD%CF%82-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%80%CE%AC%CE%B8%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%83%CE%AE%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%B1/

 

 

Μπορειτε ρε μαγκες να μου πειτε πως γινεται ??? Οσο κι αν εψαξα δεν του βρηκα τιποτα.

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς πως δουλεύει το <table>;

 

Ή ψάχνεις κάτι σαν widget;

 

Μάλλον είναι καλύτερο να ρωτήσεις στο τμήμα web design, εδώ ανοίγουμε topics που αφορούν otinanai.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν εχει εμπειρια απο HTML μου ειπε πως αν υπαρχει καποιο widget θα το εκτιμουσε. Αν δεν ξερεις φιλε μου πες το μου να ανοιξω στο web design.

 

 

Ευχαριστώ για την βοηθεια. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για widget δεν έχω κάτι να προτείνω, ψάχνεις αν υπάρχει κάποιο website που σου δίνει ένα embed code που μπορείς να βάλεις στο blog.

 

Πάντως ο HTML κωδικας των παραπάνω δεν είναι πολύπλοκος, με λίγες μερες ενασχόλησης θα το έχει :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για widget δεν έχω κάτι να προτείνω, ψάχνεις αν υπάρχει κάποιο website που σου δίνει ένα embed code που μπορείς να βάλεις στο blog.

 

Πάντως ο HTML κωδικας των παραπάνω δεν είναι πολύπλοκος, με λίγες μερες ενασχόλησης θα το έχει :-)

 

Ωραιος. Νταξει καταλαβα κι εγω πως λειτουργει ο HTML οποτε θα τον βοηθησω αν δεν το καταλαβει. Ευχαριστώ για την βοηθεια φιλε να 'σαι καλα. :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατι αλλο.

 

Καλησπέρα παιδια. Ενα φιλαρακι μου εχει ανοιξει ενα αθλητικο blog.
Εχει βαλει στο blog του κατηγοριες αναλογα με το αθλημα και τα λοιπα.
Ομως σε καθε κατηγορια μπορει να βαλει μονο μια αναρτηση. Σε αλλα blogs
ομως εχουμε δει πως καθε σελιδα εχει ενα σωρο αναρτησεις. Μπορει καποιος
να βοηθησει ρε παιδια ???


 


Οταν λεω ''κατηγοριες'' εννοω το widget οπου στο blogger λεγεται ''Σελιδες''. ΠΡΟΣΟΧΗ δεν εχει βαλει τις ''Ετικετες'' αλλα τις ''Σελιδες''.

 

 


Για περαιτερω διευκρινησεις μην διστασετε να ρωτησετε.


 


Ευχαριστώ εκ των προτερων. :)

 

 

(Το αντεγραψα οπως ακριβως το εχω γραψει στο web design απλα επειδη δεν ειδα απαντησεις ειπα να το γραψω κι εδω. Οποιος ξερει ας βοηθησει.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...