Προς το περιεχόμενο

tuneup utilities 2013


stevevathi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδεια κατεβασα το kantaris media player και εγαταστηθηκε και  το tuneup utilities 2013 αλλ δεν ξερω αν ειναι ασφαλες ,μου λεει να κανω κατι σαν scan του υπολογιστη και το αφηνω να το κανει αλλα στο τελος λεει να κανει defragment του σκληρου αλλα φοβαμαι μηπως παθει τιποτα.τι προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινω να το απεγκαταστησεις αφου δεν σου χρειαζεται και αλλη φορα να μην πατας next next στους installers για να μην φορτωνουν το pc σου με σαβουρα τυπου tuneup utilities, driver scanner, google chrome :P κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδεια κατεβασα το kantaris media player και εγαταστηθηκε και  το tuneup utilities 2013 αλλ δεν ξερω αν ειναι ασφαλες ,μου λεει να κανω κατι σαν scan του υπολογιστη και το αφηνω να το κανει αλλα στο τελος λεει να κανει defragment του σκληρου αλλα φοβαμαι μηπως παθει τιποτα.τι προτεινετε?

σβηστο φίλε μου δοκιμασμενο αργει τον υπολογιστη παρα πολυ.μεγαλη μουφα.αν θες να κανεις γρηγοροτερο τον υπολογιστησ ου καλυτερα πειραξε το μητρωο και κλεισε αχρηστες υπηρεσιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως το disk defragment που σου λεει δεν ειναι τιποτα κακο , ανασυγκρωτηση δισκου σημαινει και ειναι αντιθετα πολυ καλο να το κανεις που και που. |

Ενημερωτικα στο λεω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φαντάζομαι όμως ότι το tuneup θα είναι σε δοκιμαστική έκδοση και αν του πεις να διορθώσει τα σφάλματα που βρήκε ή να κάνει defrag θα σου ζητήσει λεφτά.

 

Αν θέλεις να κάνεις defragment κατέβασε το δωρεάν defraggler.

Επίσης, να προσέχεις στις εγκαταστάσεις αυτό που λέει ο jim_p. Όχι next-next-yes τυφλοσούρτη. Αν σου προτείνει να εγκαταστήσει κάτι άλλο πέρα από αυτό που θέλεις να του λες decline ή να τσεκάρεις no.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...