Προς το περιεχόμενο

Αγορα Λαπτοπ


antoine00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας υπερ ευχαριστω ολους μαγδαληνη και ολους σας εν τελει μολις το παρηγγειλα το εργαλειο

http://www.skroutz.gr/s/2524217/Dell-Inspiron-15R-5520-i5-3210M-4GB-500GB-W8.html?keyphrase=Dell+Inspiron+15R+5520+DLNBINS0601

 το περιμενω το σαββατο. Συγγνωμη αν σας κουρασα αλλα με βοηθησατε πολυ να ξερετε!

 

gmouzo αν θελεις πες μου εντυπωσεις αν και πλεον ειναι αργα καθως η παραγγελια εγινε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σας υπερ ευχαριστω ολους μαγδαληνη και ολους σας εν τελει μολις το παρηγγειλα το εργαλειο

http://www.skroutz.gr/s/2524217/Dell-Inspiron-15R-5520-i5-3210M-4GB-500GB-W8.html?keyphrase=Dell+Inspiron+15R+5520+DLNBINS0601

 το περιμενω το σαββατο. Συγγνωμη αν σας κουρασα αλλα με βοηθησατε πολυ να ξερετε!

 

gmouzo αν θελεις πες μου εντυπωσεις αν και πλεον ειναι αργα καθως η παραγγελια εγινε!

Πολυ καλο μηχανακι αν και πιθανον να σε μπερδεψουν λιγο τα 8 αρια

Με το που ξεκιναει κανει και εγκατασταση μολις το ετοιμασεις κανε σωσιμο απο τις επιλογες της dell η στικακι η με dvd (3 χρειαστηκε εμενα) και μετα ξεκινα ψαξιμο.

Προς το παρον ειναι και τα μονα που προλαβα να κανω καθως ειναι του γιου και δεν εχω προλαβει να το ξαναπιασω

Σαββατοκυριακο θα το βαλω κατω για bench οποτε μπορει να  εχω κασι νεοτερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Σας υπερ ευχαριστω ολους μαγδαληνη και ολους σας εν τελει μολις το παρηγγειλα το εργαλειο

http://www.skroutz.gr/s/2524217/Dell-Inspiron-15R-5520-i5-3210M-4GB-500GB-W8.html?keyphrase=Dell+Inspiron+15R+5520+DLNBINS0601

το περιμενω το σαββατο. Συγγνωμη αν σας κουρασα αλλα με βοηθησατε πολυ να ξερετε!

 

gmouzo αν θελεις πες μου εντυπωσεις αν και πλεον ειναι αργα καθως η παραγγελια εγινε!

Πολυ καλο μηχανακι αν και πιθανον να σε μπερδεψουν λιγο τα 8 αρια

Με το που ξεκιναει κανει και εγκατασταση μολις το ετοιμασεις κανε σωσιμο απο τις επιλογες της dell η στικακι η με dvd (3 χρειαστηκε εμενα) και μετα ξεκινα ψαξιμο.

Προς το παρον ειναι και τα μονα που προλαβα να κανω καθως ειναι του γιου και δεν εχω προλαβει να το ξαναπιασω

Σαββατοκυριακο θα το βαλω κατω για bench οποτε μπορει να εχω κασι νεοτερα

Αντε με το καλό! Ρίξε και μια 4αρα ραμ ακόμη και θασαι ακόμα καλύτερα!Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο μηχανακι αν και πιθανον να σε μπερδεψουν λιγο τα 8 αρια

Με το που ξεκιναει κανει και εγκατασταση μολις το ετοιμασεις κανε σωσιμο απο τις επιλογες της dell η στικακι η με dvd (3 χρειαστηκε εμενα) και μετα ξεκινα ψαξιμο.

Προς το παρον ειναι και τα μονα που προλαβα να κανω καθως ειναι του γιου και δεν εχω προλαβει να το ξαναπιασω

Σαββατοκυριακο θα το βαλω κατω για bench οποτε μπορει να  εχω κασι νεοτερα 

Ωραιοσ!! περιμενω νεοτερα οταν θα εχεις!! θανκσ!

 

Αντε με το καλό! Ρίξε και μια 4αρα ραμ ακόμη και θασαι ακόμα καλύτερα!Sent from my iPhone using Insomnia

ευχαριστω το εχω σκοπο καποια στιγμη!!! να σαι καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...