Προς το περιεχόμενο

Αποθηκευμενοι Κωδικοι Προσβασης


xalla

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας,εχω ενα προβλημα εχω ξεχασει τον κωδικο του facebook μου αλλα ευτηχως ειναι αποθηκευμενος και μπενω ετσι,εχω προσπαθησει να τον βρω απο ε-μαιλ και ολα αυτα αλλα τιποτα δυστηχως...εμαθα πριν κατι μερες οτι μπορω να τον βρω μεσο google chrome και μπηκα να το κανω αλλα εκει που κανω Διαχείριση αποθηκευμένων κωδικών πρόσβασης δεν μου το βγαζει στο "αποθηκευμενοι κωδικοι προσβασης" αλλα στο απο κατω που λεει "Δεν εχει αποθηκευτει ποτε" σας παρακαλω αν ξερετε κατι βοηθηστε!!ευχαριστω εκ τον προταιρον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,εχω ενα προβλημα εχω ξεχασει τον κωδικο του facebook μου αλλα ευτηχως ειναι αποθηκευμενος και μπενω ετσι,εχω προσπαθησει να τον βρω απο ε-μαιλ και ολα αυτα αλλα τιποτα δυστηχως...εμαθα πριν κατι μερες οτι μπορω να τον βρω μεσο google chrome και μπηκα να το κανω αλλα εκει που κανω Διαχείριση αποθηκευμένων κωδικών πρόσβασης δεν μου το βγαζει στο "αποθηκευμενοι κωδικοι προσβασης" αλλα στο απο κατω που λεει "Δεν εχει αποθηκευτει ποτε" σας παρακαλω αν ξερετε κατι βοηθηστε!!ευχαριστω εκ τον προταιρον!

 

Με ποιον browser μπαίνεις και σου εχει κρατημένο το κωδικό, μονο με τον chrome.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λοιπόν ισχυει αυτο που λες, δηλαδή οτι οταν μπαίνεις θυμάται το κωδικο ενω δεν εμφανίζεται (περίεργο) τοτε κανε το εξής.

 

Εγκατέστησε τον firefox ή αν τον εχεις ηδη εγκατεστημένο πήγαινε στις ρυθμίσεις και πεσ'του να φορτώσει τους κωδικούς απο τον chrome, αν στον chrome υπάρχει ο κωδικός τοτε θα τον πάρει και μετα θα τον δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επισης ενας αλλος τροπος ειναι αν σου διχνει τον κωδικο αποθηκευμενο οπως ειπες, με κουκιδες στο πλαισιο που βαζεις το password πηγαινεις πανω στις κουκιδες (οπουδηποτε) και κανεις ενα δεξι κλικ και πατας inspect element και στο κατω μερος της οθονης θα ανοιξει ενα παραθυρο οπου θα λεει διαφορα, αλλα μια προταση θα ειναι μαρκαρισμενη (μπλε) και θα δεις καπου να λεει "password" και εκει θα βαλεις "text" αντι για "password" και στο πλαισιο του κωδικου απο κουκιδες θα εχει τον κωδικο με γραφικους χαρακτηρες...

Επεξ/σία από Sonqo.Bo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...