Προς το περιεχόμενο

mouse οχι gaming


ilias8513

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω ενα mouse να ειναι ακριβες στην κινηση και στο scrolling και να μου κρατησει για καιρο, δεν με ενδιαφερει να ειναι gaming.

 

Εχω χρησιμοποιησει 2 της logitech 1)το Μ510 και 2)το Μ235 και μετα απο καποιο διαστημα παρουσιαζουν προβλημα ειτε στο scrolling ειτε κολλανε.

 

Ακουω προτασεις! ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το g500 εχει ροδελα που ξεκουμπωνει για ελευθερο ρολ.

 

Συγγνωμη ξεχασα να αναφερω οτι θελω οπωσδηποτε να ειναι ασυρματο οποτε περιμενω νεα προταση  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ωραιο φαινεται, θα παω να το δοκιμασω και απο κοντα στο χερι μου.

 

Το θεμα ειναι πιστευεται οτι ηταν τυχαιο που 2 mouse της logitech τα φτυσανε αρκετα γρηγορα? 

Ειναι η πιο αξιοπιστη στην κατηγορια mouse?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη και η Microsoft ειναι οι μονες που δινουν 3 χρονια εγγυηση. Ισως τα συγκεκριμενα μοντελα να ειναι λιγο προβληματικα, αλλα εγω οτι προιον εχω αγορασει της Logitech (ποτε δεν ειχα ποντικι βεβαια) δουλευει απροβληματιστα ακομη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To MX Performance ήταν το προηγούμενό μου ποντίκι, για 2 χρόνια. Μιλάμε για σκυλί, δεν κώλωνε σε τίποτα.

 

Δεν έπαθε τίποτα απολύτως, αν και το χρησιμοποιούσα ανελλιπώς για πολλές συνεχόμενες ώρες. Καταπληκτική εργονομία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω παιδια για τις πληροφοριες, αυτο που μενει ειναι να το δοκιμασω και απο κοντα να το δω. Λογικα οτι πληρωσεις παιρνεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...