Προς το περιεχόμενο

Ονομα PAYPAL!!!


original911

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους!Εγραψα το δικο μου ονομα στο λογαριασμο paypal ενω η καρτα που συνδεσα ειναι στο ονομα της αδερφης μου.Διαβαζω ομως οτι για να βαλω λεφτα στο paypal πρεπει να προερχονται απο λογαριασμο με το ιδιο ονομα οπως κ στο pay pal κ δεν με αφηνει να το διορθοσω.Τι μπορω να κανω χωρις να ξαναγινει η χρεωσει του 1.50 ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου ηδη εχεις κανει add την κάρτα και την δέχτηκε, αστο ετσι λοιπόν, και αργότερα αν βγάλεις δικιά σου κάρτα την προσθέτεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ομως πως θα μεταφερω λεφτα αφου ο λογαριασμος στην τραπεζα εχει αλλο ονομα απο αυτο που εχω στο paypal?Ειμαι ασχετος παιδια μην κανω καμμια μαλακια κ με κυνηγαει η αδερφη μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παυπαλ σου δίνει κάποιες δυνατότητες αλλαγή του ονόματος του λογαριασμού, αλλα να ξέρεις κατά 99% θα σου ζητήσει να του κάνεις μαιλ την ταυτότητα σου και ενα λογαριασμό δεη οτε κλπ για να επιβεβαιώσει τα στοιχεια

 

 

 

Οι αλλαγές που μπορείς να κάνεις περιγράφονται παρακάτω (μεταφρασμένο):

---------------------------------------------------------------------------------

Είμαστε σε θέση να αλλάξει το όνομα σε ένα λογαριασμό PayPal στο όνομα ενός διαφορετικού προσώπου. Για να χρησιμοποιήσετε το PayPal, μπορείτε να ανοίξετε ένα νέο λογαριασμό PayPal.

Μπορείτε να κάνετε μια μικρή αλλαγή στο όνομα PayPal λογαριασμό σας αν έχετε κάνει κάποιο τυπογραφικό λάθος.
Παρακαλώ επιλέξτε το είδος της αλλαγής που θα ήθελα να κάνω: Παρακαλώ επιλέξτε τον τύπο της αλλαγής που θα ήθελα να κάνω:
Προσωπικά Αλλαγή ονόματος (διαζύγιο γάμος, νομικά) Προσωπικά Αλλαγή ονόματος (λάθος στην εγγραφή ή μικρή αλλαγή του ονόματος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο balance μου εχει το 1.5 ευρω απο την συναλλαγη για την επιβεβαιωση.Αν εγω αγορασω κατι που κανει 10 θα παρει το 1.5 ευρω συν αλλα 8.5 απο τον λογαριασμο της τραπεζας η δεν θα με αφησει να κανω την αγορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο balance μου εχει το 1.5 ευρω απο την συναλλαγη για την επιβεβαιωση.Αν εγω αγορασω κατι που κανει 10 θα παρει το 1.5 ευρω συν αλλα 8.5 απο τον λογαριασμο της τραπεζας η δεν θα με αφησει να κανω την αγορα?

Ναι πρώτα θα σου πάρει το 1,5 ευρώ και μετα τα υπόλοιπα με χρέωση της κάρτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...