Προς το περιεχόμενο

οθόνη μέχρι 140-150 ευρώ


Deschaine

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέχασα να γράψω αυτό που είπε πολύ σωστά ο Thresh.

Η εγγύηση είναι LG, δε μπλέκεις Πλαίσιο,  τελεία και παύλα! ;)

 

Όταν εγώ λέω vfm, εννοώ το προϊόν καθεαυτό με τα χαρακτηριστικά που έχει και ως προς τη τιμή του φυσικά. Δεν μπλέκω με εγγυήσεις καταστημάτων, αλλά μόνο με εγγυήσεις κατασκευαστών.

 

Οπότε οποιοδήποτε πασίγνωστο κατάστημα στο ευρύ κοινό των καταναλωτών, όπως στη περίπτωσή μας το Πλαίσιο, βάζει τη τιμή χαμηλά από αρκετά άλλα, τότε ναι πρόκειται για vfm. Έτσι απλά! Όλα τα υπόλοιπα έρχονται δεύτερα στη σκέψη.

 

Ούτε κι εγώ διαφημίζω καταστήματα βρε φίλε, αλλά η αλήθεια να λέγεται. :)

 

 

αποτελει μια απλη πραξη προκειμενου να κεντρισει λιγο το ενδιαφερον του καταναλωτικου κοινου,και να διωξει λιγο στοκ το εν λογο καταστημα
 
Ωραία. Δεν βλέπω κάτι άσχημο σε αυτή τη πρακτική!!!
 
Όσοι προλάβουν, θα πάρουν την οθόνη στη 2η χαμηλότερη τιμή στην Ελλάδα με 154€, με την 1η να είναι στα 149€ απ' το διόλου καλόφημο pc1! Το Πλαίσιο παρ' όλη τη χαμένη του αίγλη τα τελευταία 2 χρόνια, παραμένει μεγαθήριο του είδους με τεράστια stocks και μια άλφα ιστορία στον χώρο.
 
Μα μην τα ισοπεδώνετε όλα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γελάω με το "τεράστιο" stock του Πλαισίου όμως :P

 

Δικαίωμά σου φίλε! Δε σου το απαγορεύει και κανείς! Απλά μερικοί το έχετε στο αίμα σας να παιδιαρίζετε. Έτσι μάθατε, δε θα σας αλλάξω εγώ μυαλά.

 

Αν και δεν έχω κάποια κακή εμπειρία από το εν λόγω κατάστημα, είμαι ανάμεσα σε αυτούς που το λιθοβολούν για τις πρακτικές των τελευταίων 2 ετών και φυσικά για τις κακές τιμές σε αρκετά προϊόντα.

 

Όμως όπως ήδη είπα, υπάρχει και η άλλη όψη. Μη συνεχίζετε να τα ισοπεδώνετε όλα και μάλιστα γελώντας.

 

Συγχαρητήρια και σε σένα Mill !!!

 

Την είπατε πάλι την εξυπνάδα σας, μπράβο!!!  :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ποια άλλη όψη? το stock σε turbo-x?

 

αν ψωνίζεις από το πλαίσιο καμιά 10ετία και πιστεύεις ότι έχει ακόμα "τεράστιο" stock και ποικιλία τότε μάλλον δεν θυμάσαι πως ήταν παλιότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστο ρε φίλε, με υποχρέωσες με την 1η σου απάντηση...

 

Δεν είναι όλα άσπρο (καλό) - μαύρο (κακό), υπάρχουν και οι αποχρώσεις του γκρι.

 

Μεταφορικά μιλώντας φυσικά και ο νοών νοείτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...