Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy note 2 16gb+64gb microsd+μπαταρία - 499€


gr234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο τίτλος πρέπει να αλλάξει .... πουθενά δεν αναφέρει το ''Samsung''

απλά : 

Τηλέφωνα GALAXY Note II LTE GT-N7105 και GALAXY S III I9300

 

Λυπάμαι τους 57 αγοραστές ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τίτλος πρέπει να αλλάξει .... πουθενά δεν αναφέρει το ''Samsung''

 

απλά : 

Τηλέφωνα GALAXY Note II LTE GT-N7105 και GALAXY S III I9300

 

Λυπάμαι τους 57 αγοραστές ...

Δεν είναι 57. 57 ήταν μόνο από αυτό το deal site. Το 'χουν βάλει και σ'άλλα...Δε νομίζω πάντως κάποιος από δω μέσα να το πήρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαινεται η διαφορα του original με το fake στην οθονη. Το original εχει μεγαλυτερη. Επισης το πλαισιο στο ακουστικο ειναι πιο μικρο στο αυθεντικο, οπως και η αποσταση οθονης-κουμπιου στο κατω μερος.

Αν ψαχνεστε πολλοι για s3 παντως, γιατι δεν κανετε μια ομαδικη αγορα να χτυπησετε προσφορα????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τίτλος πρέπει να αλλάξει .... πουθενά δεν αναφέρει το ''Samsung''

 

απλά : 

Τηλέφωνα GALAXY Note II LTE GT-N7105 και GALAXY S III I9300

 

Λυπάμαι τους 57 αγοραστές ...

Έχεις δίκιο. Παρόλα αυτά, στις φωτογραφίες στο deal site φαίνεται καθαρά το λογότυπο της Samsung. Οπότε, αν το τηλέφωνο δεν είναι Samsung, πρόκειται για ξεκάθαρη παραπλάνηση.

 

Τώρα βέβαια, αν το τηλέφωνο γράφει πάνω Samsung αλλά είναι fake (όπως αυτό που ποστάρισε κάποιος παραπάνω σε βιντεάκι), πάλι προκύπτουν πολλά θέματα.

 

Με λίγα λόγια, αν δεν είναι το γνήσιο Samsung αυτό που πωλείται, πιστεύω ότι εύκολα μπορεί κάποιος να πάρει πίσω τα λεφτά του...το θέμα βέβαια είναι να μη γινόταν όλη η φασαρία εξαρχής! Μένει να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τι έγινε μ'αυτή την ιστορία? Κανά νέο? Είναι να παραλάβει κανείς?...

πχ...να ένα πολύ καλό αντίγραφο, και γράφει και samsung με τα όλα του! Τουλάχιστον το λέει ο άνθρωπος...

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/variousmobile/137884-samsung-galaxy-s3-android-phone-zhanxing-8850/

 

Και να πω και κάτι...Το θέμα με τα κινέζικα δεν είναι αν γράφουν πάνω samsung ή ό,τι άλλο. Σίγουρα αν σου πλασάρουν κάτι για samsung θες να είναι samsung. Αλλά τα χαρακτηριστικά που λένε είναι αληθινά? Εκεί είναι που αμφιβάλλω. Μπορεί να σου λένε 4πύρηνο. Είναι όμως? Μπορεί να σου λέει ότι έχει χαμηλο sar. Είναι έτσι όμως? Κι αν εκει που φορτίζει μου σκάσει λόγω κακής ποιότητας? Κι εγώ θα 'παιρνα κινέζικο κινητό αλλά να μην είναι απομίμηση κάποιας μάρκας. xiaomi πχ. Bάλε την ετικέτα σου πάνω τουλάχιστον. Οκ, είναι σημαντικό δέλεαρ η χαμηλή τιμή αλλά στα ηλεκτρονικά θέλει λίγη προσοχή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπαρξει καποιος "ηρωας" που θα παει να παραλαβει η μονη λυσ

 

Απιστευτη ομοιοτητα το fake με το αληθινο! Αν και δε γραφουν μπροστα "Samsung" βεβαια!

 

>>>>

Το "σήριαλ" συνεχίζεται για 3 ακόμη μέρες :)

 

Εγώ πάντως (μετά την "εξαφάνιση" από το site των απαντήσεων στα 3 ερωτήματα που τους είχα απευθύνει και τα "θολά" στοιχεία ταυτότητας και επικοινωνίας) δεν θα κάνω την... "παλικαριά"!

 

Κυκλοφορούν κάτι κλώνοι που δεν τις ξεχωρίζει ούτε ο CEO της Samsung!

 

https://www.youtube.com/watch?v=3gDPik27IQY

 

https://www.youtube.com/watch?v=PnrMKitxZPU

Ρε παιδιά αλήθεια τώρα, επειδή είδα κι εγώ μερικά βιντεάκια στο

youtube με κλωνους note 2 κι επαθα πλάκα!! πως μπορείς να ξεχωρίσεις το αυθεντικο με τον

κλώνο?

Υπάρχει κάποιο link Που βάζεις το s/n της συσκευής και σου λέει αν ειναι σε εγγύηση κτλ ?Δείτε και μόνοι σας..

http://www.youtube.com/watch?v=MLcoRX49z3E

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι αν τα συνδέσεις στο kies θα βγάλουν ότι κάτι δεν πάει καλά ε?! Άντε, αυτή την εβδομάδα νομίζω θα 'χουμε τα αποκαλυπτήρια να δούμε τελικά τί πουλούσαν. Τελικά δεν πήρε κανείς από το forum εδώ να μας πει εντυπώσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιοι σιγουρα το εχουν παρει αλλα θα ντρεπονται να το αναφερουν...

Mπα...νομίζω μέσα στην εβδομάδα είναι να παραλάβουν όσοι το αγόρασαν.Για να δούμε.Παιδιά, αν το πήρε κάποιος ας πει κάτι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπα...νομίζω μέσα στην εβδομάδα είναι να παραλάβουν όσοι το αγόρασαν.Για να δούμε.Παιδιά, αν το πήρε κάποιος ας πει κάτι!

Στο τσακ ημουν κι εγω να το παρω. Αλλα ήθελα LTE...Δεν ειχε ρε γμτ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...