Προς το περιεχόμενο

Ipad/Iphone η εφαρμογη που σιγουρα θες


b_agr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναφερομαι φυσικα στο Puffin Browser εκτος απο ταχυτατος και πολυ σταθερος εχει την δυνατοτητα να παιζει και flash videos κατι που περιμεναμε παραααα πολυ καιρο. Θεωρω οτι αξιζει την προσοχη μας. Φυσικα στοιχιζει 2,99 που ειναι λογικο ποσο. Παντα για τους τσαμπατζηδες υπαρχει το evasi0n. Καλο surfing to all. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αναφερομαι φυσικα στο Puffin Browser εκτος απο ταχυτατος και πολυ σταθερος εχει την δυνατοτητα να παιζει και flash videos κατι που περιμεναμε παραααα πολυ καιρο. Θεωρω οτι αξιζει την προσοχη μας. Φυσικα στοιχιζει 2,99 που ειναι λογικο ποσο. Παντα για τους τσαμπατζηδες υπαρχει το evasi0n. Καλο surfing to all.

 

Και απο πού συμπέρανες οτι το evasi0n ειναι για τζαμπατζήδες; Εχεις καμια ιδέα για το τί ειναι το jailbreak ή απλά ξέρεις την περιγραφή των ανίδεων;

 

 

 

Ασε που υπάρχουν ένα σωρό browsers στο app store που κάνουν ακριβώς το ιδιο.

 

Δεν ξέρω γιατί περίμενες εσύ τοσο καιρό για κάτι το οποίο υπήρχε (ως επι το πλείστον).

 

Εν πάσει περιπτώσει δε βλάπτει και λίγη ευγένειαSent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Αναφερομαι φυσικα στο Puffin Browser εκτος απο ταχυτατος και πολυ σταθερος εχει την δυνατοτητα να παιζει και flash videos κατι που περιμεναμε παραααα πολυ καιρο. Θεωρω οτι αξιζει την προσοχη μας. Φυσικα στοιχιζει 2,99 που ειναι λογικο ποσο. Παντα για τους τσαμπατζηδες υπαρχει το evasi0n. Καλο surfing to all.

 

Και απο πού συμπέρανες οτι το evasi0n ειναι για τζαμπατζήδες; Εχεις καμια ιδέα για το τί ειναι το jailbreak ή απλά ξέρεις την περιγραφή των ανίδεων;

 

 

 

Ασε που υπάρχουν ένα σωρό browsers στο app store που κάνουν ακριβώς το ιδιο.

 

Δεν ξέρω γιατί περίμενες εσύ τοσο καιρό για κάτι το οποίο υπήρχε (ως επι το πλείστον).

 

Εν πάσει περιπτώσει δε βλάπτει και λίγη ευγένειαSent from my iPhone using Insomnia

Ενταξει δεσποινις μας επεισες οτι εκανες jb για την τεχνογνωσια και τα tweaks.Οσο αφορα τις παρα πολλες εφαρμογες που το κανουν προφανως δεν ενημερωνομαστε ολοι το ιδιο γρηγορα, ουτε διθετουμε ολοι τον ιδιο χρονο στο να βρισκουμε εφαρμογες,συνεπως καλο ειναι να μην πιανεις τον κοσμο απο τα μουτρα. Ετσι πληροφοριακα και εγω απο το vshare κατεβασα το Puffin. Καλο βραδυ.Sent from my iPad using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει δεσποινις μας επεισες οτι εκανες jb για την τεχνογνωσια και τα tweaks.Οσο αφορα τις παρα πολλες εφαρμογες που το κανουν προφανως δεν ενημερωνομαστε ολοι το ιδιο γρηγορα, ουτε διθετουμε ολοι τον ιδιο χρονο στο να βρισκουμε εφαρμογες,συνεπως καλο ειναι να μην πιανεις τον κοσμο απο τα μουτρα. Ετσι πληροφοριακα και εγω απο το vshare κατεβασα το Puffin. Καλο βραδυ.Sent from my iPad using Insomnia

Εκεί ναι όντως το έκανα για τα tweaks. Ολες μου τις εφαρμογές τις έχω αγορασμένες και όλα μου τα tweaks επίσης. 

 

Αν κάποιος πιάνει κάποιον από τα μούτρα ή με χαρακτηρισμούς είσαι εσύ. Και λες και τον κόσμο τζαμπατζή ενώ εσύ από την πλευρά σου λυπήθηκες τα 3 ευρω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@iMarilina

Μεγαλη αρετη η αισθηση του χιουμορ. Εχεις δικιο δεν επρεπε να γραψω {Παντα για τους τσαμπατζηδες υπαρχει το evasi0n}.

Το διορθωνω λοιπον {Παντα για εμας τους "τσαμπατζηδες" υπαρχει το evasi0n}. Τι λες καλυτερα τωρα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>@iMarilina</p>

<p>Μεγαλη αρετη η αισθηση του χιουμορ. Εχεις δικιο δεν επρεπε να γραψω {<span style="color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;">Παντα για τους τσαμπατζηδες υπαρχει το evasi0n}. </span></p>

<p><span style="color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;">Το διορθωνω λοιπον {</span><span style="color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;">Παντα για εμας τους "τσαμπατζηδες" υπαρχει το evasi0n}. Τι λες καλυτερα τωρα; </span></p>

 

Μεγαλη αρετή το χιουμορ και μεγάλη αρετή το να ξέρεις να ξεχωρίζεις το χιούμορ και την ειρωνία :)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...