Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις για iPad


allure_boy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα απο θεσσαλονικη θα ηθελανα πω για την

iMarilina οτι την κοβω διανια την κοπελα σε σχεση με  ipad και iphone...  για αυτο θα της κανω μεριες ερωτησεις. ειχα ιπαντ το 2 .. και το πουλησα για οικονομικους λογους.. το ειχα 15 μερες.. ητανπραγματικα καταπληκτικο μηχανημα.. να μην λεω πολλα.. υπαρχουν οι εξης δυνατοτητες στο ipad;

1. να βαλω αγαπημενα τραγουδια μου στο ipad.

2. να σερφαρω στο ιντερνετ με το ipad σε καποιο broswer που να ανοιγει... hotmail διπλα google transalet ποιο διπλα.. το e-bay... και παει λεγοντας.. γνωριζω οτι καθε φορα ... μονο μια σελιδα ειναι ενεργη... δυστιχως δεν ειχα καποιον με ipad στι θεσσαλονικη επεσα και σε μια οικονομικη δυσκολια και το πουλησα. επισης ειμαι  πωλητης στο ebay... με ενδιαφερει να βγαζω πεντακαθρες φοτος  για της λιστες μου στο ebay.. ολα αυτα τελικα.. ειναι εφικτα με ενα ipad ; δεν ειναι χαζες οι εωτησεις μου.. ειχα ipad αλλα ηξερα λιγα πραγματα... και δεν το εψαξα καθολου γιατι το πουλησα... ηταν demo καταστηματος απο εκει που το αγορασα.. αν μπορουσε η μαριλινα να με βοηθησει θα το εκτιμουσα πολυ.. :)



καλησπερα απο θεσσαλονικη θα ηθελανα πω για την

iMarilina οτι την κοβω διανια την κοπελα σε σχεση με  ipad και iphone...  για αυτο θα της κανω μεριες ερωτησεις. ειχα ιπαντ το 2 .. και το πουλησα για οικονομικους λογους.. το ειχα 15 μερες.. ητανπραγματικα καταπληκτικο μηχανημα.. να μην λεω πολλα.. υπαρχουν οι εξης δυνατοτητες στο ipad;

1. να βαλω αγαπημενα τραγουδια μου στο ipad.

2. να σερφαρω στο ιντερνετ με το ipad σε καποιο broswer που να ανοιγει... hotmail διπλα google transalet ποιο διπλα.. το e-bay... και παει λεγοντας.. γνωριζω οτι καθε φορα ... μονο μια σελιδα ειναι ενεργη... δυστιχως δεν ειχα καποιον με ipad στι θεσσαλονικη επεσα και σε μια οικονομικη δυσκολια και το πουλησα. επισης ειμαι  πωλητης στο ebay... με ενδιαφερει να βγαζω πεντακαθρες φοτος  για της λιστες μου στο ebay.. ολα αυτα τελικα.. ειναι εφικτα με ενα ipad ; δεν ειναι χαζες οι εωτησεις μου.. ειχα ipad αλλα ηξερα λιγα πραγματα... και δεν το εψαξα καθολου γιατι το πουλησα... ηταν demo καταστηματος απο εκει που το αγορασα.. αν μπορουσε η μαριλινα να με βοηθησει θα το εκτιμουσα πολυ.. :)

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα απο θεσσαλονικη θα ηθελανα πω για την

iMarilina οτι την κοβω διανια την κοπελα σε σχεση με  ipad και iphone...  για αυτο θα της κανω μεριες ερωτησεις. ειχα ιπαντ το 2 .. και το πουλησα για οικονομικους λογους.. το ειχα 15 μερες.. ητανπραγματικα καταπληκτικο μηχανημα.. να μην λεω πολλα.. υπαρχουν οι εξης δυνατοτητες στο ipad;

1. να βαλω αγαπημενα τραγουδια μου στο ipad.

2. να σερφαρω στο ιντερνετ με το ipad σε καποιο broswer που να ανοιγει... hotmail διπλα google transalet ποιο διπλα.. το e-bay... και παει λεγοντας.. γνωριζω οτι καθε φορα ... μονο μια σελιδα ειναι ενεργη... δυστιχως δεν ειχα καποιον με ipad στι θεσσαλονικη επεσα και σε μια οικονομικη δυσκολια και το πουλησα. επισης ειμαι  πωλητης στο ebay... με ενδιαφερει να βγαζω πεντακαθρες φοτος  για της λιστες μου στο ebay.. ολα αυτα τελικα.. ειναι εφικτα με ενα ipad ; δεν ειναι χαζες οι εωτησεις μου.. ειχα ipad αλλα ηξερα λιγα πραγματα... και δεν το εψαξα καθολου γιατι το πουλησα... ηταν demo καταστηματος απο εκει που το αγορασα.. αν μπορουσε η μαριλινα να με βοηθησει θα το εκτιμουσα πολυ.. :)

 

:-D

Καλημέρα σου! και ευχαριστώ για τα καλά λόγια. 

 

Καταρχας ναι μπορείς να βάλεις τραγουδια και ταινίες και ότι θες στο ίπαντ. 

 

Δευτερον, υπάρχουν browsers που έχουν δυνατότητα για αυτό που λες, αν και δεν υπάρχει λόγος πιστεύω γιατί οι καρτέλες που έχει το σαφάρι και το google chrome είναι πάρα πολύ βολικές και γίνεται η εναλλαγή πολύ γρήγορα. 

 

Οτι θες στείλε μου μήνυμα και θα σε βοηθήσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iMarilina οταν λες γρηγορες ενναλαγες τι εννοεις ; υπαρχει καποιος broswer που να ειναι η καθε σελιδα ενεργη στο ipad χωρις να χρειαζετε να την κανεις επαναφορα; επισης σε ενα broswer μπορεις να εχεις ανοιχτα hotmail ktl... και διπλα το youtube ετσι ωστε να μην πας πισω και να ανοιγεις απο την εφαρμογη του ipad; μου φαινετε θα  χρεαιστω το τηλεφωνο σου :) οταν θα ξανα παρω ipad συντομα γιατι εσυ τα γνωριζεις ολα πολυ καλα... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p><a class="bbc_url" href="http://www.insomnia.gr/user/226894-imarilina/" title="">iMarilina</a> οταν λες γρηγορες ενναλαγες τι εννοεις ; υπαρχει καποιος broswer που να ειναι η καθε σελιδα ενεργη στο ipad χωρις να χρειαζετε να την κανεις επαναφορα; επισης σε ενα broswer μπορεις να εχεις ανοιχτα hotmail ktl... και διπλα το youtube ετσι ωστε να μην πας πισω και να ανοιγεις απο την εφαρμογη του ipad; μου φαινετε θα χρεαιστω το τηλεφωνο σου :) οταν θα ξανα παρω ipad συντομα γιατι εσυ τα γνωριζεις ολα πολυ καλα... :)</p>

 

Οταν παρεις ιπαντ οτι θες μου λες :)

 

Υπαρχει το dual browser στο οποιο μπορεις να χεις δυο παράθυρα ταυτοχρονα ανοιχτά, και κάποια αλλα που δεν τα θυμαμαι αυτή τη στιγμή.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααααααααα σε ευχαριστωπολυ μαριλια... για ποιον broswer μιλας δηλαδη;  οχι για τον σαφαρι φανταζομαι... σωστα;  τι πιστευειςοτι πρεπει να εχω σαν παρελκομενα γιατο ipad 3 η το 4  σκεφτομαι. σιγουρα σμαρτκοβερ  εχωτο αυθεντικο πληκτρολογιο τηςapple..τι αλλο ; :) απο καλωδια ; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>ααααααααα σε ευχαριστωπολυ μαριλια... για ποιον broswer μιλας δηλαδη; οχι για τον σαφαρι φανταζομαι... σωστα; τι πιστευειςοτι πρεπει να εχω σαν παρελκομενα γιατο ipad 3 η το 4 σκεφτομαι. σιγουρα σμαρτκοβερ εχωτο αυθεντικο πληκτρολογιο τηςapple..τι αλλο ; :) απο καλωδια ; :)</p>

 

Dual browser λεγεται αυτός ο browser (στο app store).:)

 

Κοίτα για μένα βασικά αξεσουάρ ήταν το smart cover, ενα snap-on hard cover ωραιότατο της Puro για πίσω, ενα sleeve για να μπαινει μέσα οταν το βάζω στην τσάντα μου, και αυτά μου υπερ-αρκούν :)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>εννοω κανενα dock... :) i tipota allo ...:) ok marilia mou μην σε ζαλιζω... αν χρειαστω οτιδηποτε θα σου πω, σε ευχαριστω πολυ θανος</p>

 

Dock δεν πολυχρειάζεσαι ειναι η αλήθεια, ειδικά με το smart cover που μπορείς να το στήσεις και όρθιο, και νομιζω (προσωπική άποψη) ειναι πεταμένα λεφτά

 

Σταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα απο θεσσαλονικη θα ηθελανα πω για την

iMarilina οτι την κοβω διανια την κοπελα σε σχεση με  ipad και iphone...  για αυτο θα της κανω μεριες ερωτησεις.

Για προσωπικές ερωτήσεις και συζητήσεις με άλλα μέλη, υπάρχει το σύστημα των Προσωπικών Μηνυμάτων.

 

.

.

 

1. να βαλω αγαπημενα τραγουδια μου στο ipad.

Χρειάζεσαι έναν υπολογιστή με την εφαρμογή iTunes της Apple. Θα περάσεις τα τραγούδια που θέλεις στο iTunes και μετά θα συνδέσεις το iPad στον υπολογιστή και θα επιλέξεις να κάνει synchonize με τα περιεχόμενα του iTunes.

 

.

.

 

2. να σερφαρω στο ιντερνετ με το ipad σε καποιο broswer που να ανοιγει... hotmail διπλα google transalet ποιο διπλα.. το e-bay... και παει λεγοντας.. γνωριζω οτι καθε φορα ... μονο μια σελιδα ειναι ενεργη...

Υποψιάζομαι πως αγνοείς το γεγονός πως μπορείς να έχεις ταυτόχρονα ανοιχτά πολλά Tab στο Safari, πατώντας το + στο πάνω δεξιά μέρος της οθόνης, όπως φαίνεται στην εικόνα:

post-40534-0-57776300-1362390711_thumb.png

 

.

.

 

επισης ειμαι  πωλητης στο ebay... με ενδιαφερει να βγαζω πεντακαθρες φοτος  για της λιστες μου στο ebay.. ολα αυτα τελικα.. ειναι εφικτα με ενα ipad ;

To iPad 2 είχε άθλια κάμερα. Τα επόμενα μοντέλα (iPad 3, iPad 4, iPad Mini) έχουν κάμερα 5MPixel με αξιοπρεπή απόδοση, παρόμοια με καλού κινητού τηλεφώνου. Δεν ξέρω αν θεωρείς πως αυτό σου είναι αρκετό για τη δουλειά σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...