Προς το περιεχόμενο

Multiplaiers se Thoroughbred B


crAss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα δεν είναι θέμα προσπάθειας. Το wire mod το κάνουμε για να ενώσουμε την L3. Στην δική σου cpu η L3 είναι ενωμένη "από τη μάνα της" οπότε δεν κερδίζεις απολύτως τίποτε με αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε το πληρωμα του χρονου. Abit ΚΤ7A-RAID με Barton 2500+(πρασινο PCB) ως τα 2100 με ιδιο voltage και 2300 με 1.85 για stability.Δυστυχως εσκασε το τροφοδοτικο μου (και μαζι του κι εγω μεχρι να βρω τι συνεβη) και δεν εχω περισσοτερα.

Το wire trick ηταν πανευκολο στην εφαρμογη του μονο που απαιτει το λεπτοτερο δυνατο καλωδιο για να κατσει καλα η CPU (του τηλεφωνου ειναι μαλλον παχυ)

Απο multis 23χ100 και 17χ133 δωσαν τα υψηλοτερα αποτελεσματα.Επειδη υπαρχει ενα ψιλοπροβλημα με multis εραν του 17 kai 133 FSB, μηπως υπαρχει κανα wire trick να φερνει τον barton στο 133 fsb αντι για το κοψιμο της γεφυρας L12?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δυστυχως εσκασε το τροφοδοτικο μου

 

Kai mena akribos to idio epathe. Ekana to wire trick se mia ASUS A7N8X Delux. Prin skasei omos o dikos mou o 2700+ doulepse sta 2400MHz (12*200).

 

Bebaia enw epaiza McRAE eskase to trofodotiko. Eutixos to allaxa kai doulepse kanonika.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...