Προς το περιεχόμενο

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows


OROKUSAKI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετοιμαστειτε να σας διαλυσω. Ερχομαι το καλοκαιρι σε steam xbox live &psn

http://www.digitalspy.co.uk/gaming/news/a463090/teenage-mutant-ninja-turtles-out-of-the-shadows-announced-trailer.html

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FbIjCxilbKU

 

Θα ειμαι ο τελικος αρχηγος στην τελευταια πιστα. Και δεν θα ειναι καθολου ευκολο να με νικησετε.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορα απο την πρωτη μερα λεμε. Θα ειναι ενα απο τα λιγα παιχνιδια που θα παρω αυθεντικα. Με τιποτα απο τον θειο. Και θα ειναι και το πρωτο παιχνιδι που θα αγορασω απο το steam αφου δεν βγαινει retail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη επισημη σελδια του παιχνιδιου οι developers ζητησαν απο τους fans της σειρας να τους πουμε τις ιδεες μας σχετικα με το τι θα θελαμε να δουμε στο παιχνιδι ! Εγω τους ειπα οτι θα πρεπει να με κανουν πολυ δυνατο και να ειναι παρα πολυ δυσκολο οι παιχτες να με νικησουν στην τελευταια πιστα!! :-D  Πρεπει οι μαχες που οι χελωνες θα πολεμανε εμενα να ειναι πολυ δυσκολες ετσι μονο οι hardcore gamers να μπορεσουν ισως με πολεμησουν!! Ομως θα πρεπει να ειναι αδυνατον να με νικησουν!!  Επισης τους ειπα να βαλουν πληρη υποστηριξη dx11 ετσι ωστε να εχουμε οσο το δυνατον καλυτερα γραφικα στην pc εκδοση.Περισσοτερες πληροφοριες θα εχουμε τις επομενες εβδομδαδες !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα μου απαντησαν απο τη σελιδα του παιχνιδιου! Με ευχαριστησαν για τις συμβουλες που τους εδωσα και ειπαν '' Ποιοι εμαστε εμεις που θα τολμησουμε να μην υπακουσουμε τον Σρεντερ""?? ! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...