Προς το περιεχόμενο

T-shirts online


Andy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οποιος ξερει ας πει κανενα ονλαιν μαγαζι(οχι απαραιτητα απο ελλαδα) με ποικιλια Τ-shirts..με καμια σταμπα μπροστα κτλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ebay..

δεν θα εχω τελωνεια και τα λοιπα?

αν και βρηκα και εγω ενα ονλαιν μαγαζακι με ωραια πραγματα..το threadless.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.redbubble.com

εχει πολυ μικρα νουμερα στα t-shirt η ειναι ιδεα μου?δεν ειμαι και λεπτος ειναι η αληθεια αλλα τα νουμερα μου φαινονται πολυ μικρα.

 

εντιτ:μαλλον τα μετραγα λαθος τελικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.spreadshirt.net/

 

Όχι και το φτηνότερο, αλλά όσες φορές έχω πάρει από αυτούς, τα μπλουζάκια ήταν απίστευτα ποιοτικώς. Και με πάρα πολλές επιλογές για την εκτύπωση (απλή στάμπα, ραφή, whatever).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

επαναφερω το θεμα για να μην ανοιγω αλλο

μεχρι τωρα ψωνιζα μπλουζακια απο asos και απο amazon uk. μαλιστα απο amazon εχω παρει τουλαχιστον 5 διαφορετικα μπλουζακια της σειρας ESPRIT. τρωμερα μπλουζακια για 10 ευρω το κομματι.

τωρα που κοπηκαν τα δωρεαν μεταφορικα απο amazon αν εχετε αλλες εναλλακτικες για t-shirt εκτος απο οσα αναφερονται εδω ευπροσδεκτες. δε μου αρεσει το ebay γιατι αν πεσεις πανω σε κακης ποιοτητας κομματι το νουμερο θα ειναι οτι να ναι! 2 t-shirt εχω παρει απο ebay και στο 1 το medium μου βγηκε XL...

 

 

http://www.spreadshirt.net/

 

Όχι και το φτηνότερο, αλλά όσες φορές έχω πάρει από αυτούς, τα μπλουζάκια ήταν απίστευτα ποιοτικώς. Και με πάρα πολλές επιλογές για την εκτύπωση (απλή στάμπα, ραφή, whatever).

αρκετα ακριβο εως πολυ απο οτι ειδα. αλλα μου αρεσαν οι σταμπες τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...