Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με ηχο σε netbook


chaplin1981

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ενα νετμπουκ της compaq το οποιο ξαφνικα δεν εχει ηχο.Εχω κανει ολα τα hardware test και τα δειχνει ολα μια χαρα καθως και επανεγκατασταση των σχετικων drivers.Το θεμα ειναι οτι μαλλον εχουν θεμα τα ηχεια του αφου βαζοντας και ακουστικα δεν ακουγεται τιποτα.Η ερωτηση μου ειναι η εξης:Συμφερει να το παω στην αντιπροσωπεια της hp να το κοιταξουν ή θα μου παει ο κουκος αηδονι;Επισης,δεν βλεπω βιδες πουθενα στο νετμπουκ σε περιπτωση που ηθελα να το ανοιξω και να το παλεψω μονος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να ξεκινήσεις με μια live διανομή Linux απο στικακι να σιγουρεψεις ότι δεν ειναι θέμα driver;

Τα νέα σχετικά hp/compaq αφού βγάλεις τη μπαταρία έχουν ενα κλειστρο ασφαλείας, το τραβας και αφαιρείται το κάτω μέρος αλλα δε νομίζω ότι μπορείς να κανείς κ πολλα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να ξεκινήσεις με μια live διανομή Linux απο στικακι να σιγουρεψεις ότι δεν ειναι θέμα driver;<br>

Τα νέα σχετικά hp/compaq αφού βγάλεις τη μπαταρία έχουν ενα κλειστρο ασφαλείας, το τραβας και αφαιρείται το κάτω μέρος αλλα δε νομίζω ότι μπορείς να κανείς κ πολλα. <br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

Οκ,θα δοκιμασω αυριο μια διανομη λινουξ.Θενξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...